رونمایی ال‌جی از سیستم‌های سرگرم‌کننده داخل خودرو (IVI) در نمایشگاه اتومبیل سال ۲۰۱۹ (IAA)

LG TO UNVEIL IVI SYSTEM ENABLED BY WEBOS AUTO AT IAA 2019

0 1,409

رونمایی ال‌جی از سیستم‌های سرگرم‌کننده داخل خودرو (IVI) در نمایشگاه اتومبیل سال ۲۰۱۹ (IAA) با استفاده از سیستم عامل WEBOS

 

سیستم عامل LG WEBOS اقدام به تلفیق پلتفرم‌های سرگرم‌کننده داخل خودرو و متصل به ماکروسافت کرده است تا بهره‌وری خودروها را افزایش دهد.

رونمایی ال‌جی از سیستم‌های سرگرم‌کننده داخل خودرو (IVI) در نمایشگاه اتومبیل سال 2019 (IAA)

سئول ، ۱۱ سپتامبر ۲۰۱۹، در نمایشگاه اتومبیل امسال، ال‌‌‌جی از سیستمی رونمایی خواهد کرد که پلتفرم‌های سرگرم‌کننده داخل خودرو سیستم‌عامل webos را به پلتفرم حمل‌و‌نقل متصل به ماکروسافت وصل می‌کند. با افزایش قدرت ترکیبی سیستم‌عامل WEBOS و MCVP IVI می‌تواند طیف وسیعی از اطلاعات مانند وضعیت راننده، وضعیت در خودرو و کارایی برنامه را جمع اوری و انتقال دهد.

این سیستم طراحی شده است تا داده‌ها تولید‌شده توسط وسیله‌نقلیه و تاریخچه استفاده از صدا، ویدیو و ناوبری (AVN) را به ماکروسافت پاور انتقال دهد. انتقال داده‌ها از طریق کلودی (cloud) که مجموعه داده‌های جامع را با هدف ارتقا تجربه کاربر، افزایش ایمنی و افزایش چرخه‌ی عمر خودرو را برای OEMها فراهم‌ می‌کند، انجام می‌شود. در نهایت این سرویس کلودی در پلتفرم های آینده WEBOS گنجانده خواهد شد تا باعث بهبود تجربه کاربر داخل وسیله نقلیه شود. سیتم‌های شرکا نیز در نمایشگاه سیستم‌عامل‌های خودکار مبتنی برسرگرمی داخل خودرو نمایش داده خواهند شد.

اولین تلویزیون‌های OLED ال‌جی با فناوری NVIDIA G-SYNC برای بازی در نمایشگرهای بزرگ را در اینجا بخوانید!

WEBOS AUTO که منشا آن سیستم‌عامل‌های نرم‌افزاری ال‌جی است و به میلیون‌ها دستگاه هوشمند قدرت می‌دهد، یک پلتفرم IVI با قدرت لینوکس برای اتومبیل‌های متصل است. این پلتفرم با بهره‌گیری از تخصص خود درخانه‌های هوشمند، بهره‌وری و انعطاف‌پذیری لازم را برای توسعه نرم‌افزار‌ها در نسل‌های بعدی تجربه‌های داخل خودرو به OEM ها و TIERS ارایه می‌دهد.

هلن چوی، معاون رِییس بخش CTO در شرکت ال‌جی گفت: “از طریق همکاری با ماکروسافت قصد تقویت پلتفرم‌های IVI داخل خودرو را داریم و همچنین ورود خودرو‌های متصل را با استفاده از فناوری‌های اعمال شده توسط MCVP تسریع خواهیم کرد”. “ما با ارایه طیف وسیعی ازخدمات و با لیست رو به رشد شرکت های علاقمند به همکاری به پیشرفت و توسعه اکوسیستم WEBOS ادامه خواهیم داد.”

تارا پروکاریا، مدیر برنامه گروه همکار بخش سیستم‌عامل‌های اتصال و قابلیت حمل  شرکت ماکروسافت گفت: “در دنیای سریع و در حال گسترش اتومبیل‌های متصل، ادغام سیستم عامل WEBOS با پلتفرم های وسایل نقلیه متصل به ماکروسافت مزایای قابل توجهی را برای خودروسازان فراهم می‌کند که ارزش متمایز شده ای را از حلقه بازخورد دیجیتالی که شامل داده های خودرو است بدست می اورد”. “همکاری ما با ال‌جی اکوسیستم‌های ما را گسترش داده و خدمات دیجیتالی مبتنی بر کانتیتر را در وسایل نقلیه با تجربه‌ها و عملکرد‌های کاملا جدیدی مبتنی بر هوش مصنوعی قادر می‌سازد”.

بزرگترین نمایشگاه جهانی خودرو که به عنوان نمایشگاه بین‌المللی اتومبیل آلمان نیز شناخته می‌شود از ۱۲ تا ۲۲ سپتامبر در فرانکفورت آلمان برگزار می‌شود.

 

منبع: LG NewsRoom رونمایی ال‌جی از سیستم‌های سرگرم‌کننده داخل خودرو (IVI) در نمایشگاه اتومبیل سال ۲۰۱۹ (IAA)

 

منبع :

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 8 = 17