سیستم عامل WebOS Auto چیست ؟

آشنایی با سیستم عامل WebOS Auto شرکت LG

سیستم عامل WebOS Auto چیست ؟ در نمایشگاه اتومبیل ۲۰۱۹ ، ال‌‌‌ جی از سیستمی رونمایی کرده است. که پلتفرم‌های سرگرم‌ کننده داخل خودرو سیستم‌عامل webos را به پلتفرم حمل‌ و‌ نقل متصل به ماکروسافت وصل می‌کند. با افزایش قدرت ترکیبی سیستم‌عامل WEBOS و MCVP IVI می‌تواند: طیف وسیعی از اطلاعات مانند وضعیت راننده، وضعیت در خودرو و کارایی برنامه را جمع آوری و انتقال دهد. کاربرد کامل سیستم‌های سرگرم‌کننده داخل خودرو (IVI) چیست ؟

سیستم عامل داخل خودرو

این سیستم طراحی شده است تا داده‌ها تولید‌شده توسط وسیله‌ نقلیه و تاریخچه استفاده از صدا، ویدیو و ناوبری (AVN) را به ماکروسافت پاور انتقال دهد. انتقال داده‌ها از طریق کلودی (cloud) که مجموعه داده‌های جامع را با هدف ارتقا تجربه کاربر، افزایش ایمنی و افزایش چرخه‌ی عمر خودرو را برای OEMها فراهم‌ می‌کند، انجام می‌شود. در نهایت این سرویس کلودی در پلتفرم های WEBOS گنجانده خواهد شده است. تا باعث بهبود تجربه کاربر داخل وسیله نقلیه شود.

تلویزیون‌های OLED ال‌ جی با فناوری NVIDIA G-SYNC برای بازی

کاربرد IVI 

WEBOS AUTO که منشا آن سیستم‌ عامل‌های نرم‌افزاری ال‌ جی است. و به میلیون‌ها دستگاه هوشمند قدرت می‌دهد. یک پلتفرم IVI با قدرت لینوکس برای اتومبیل‌های متصل است. این پلتفرم با بهره‌گیری از تخصص خود درخانه‌های هوشمند، بهره‌وری و انعطاف‌ پذیری لازم را برای توسعه نرم‌افزار‌ها در نسل‌های بعدی تجربه‌های داخل خودرو به OEM ها و TIERS ارایه می‌دهد.

هلن چوی، معاون رِییس بخش CTO در شرکت ال‌جی گفته است :

“از طریق همکاری با ماکروسافت قصد تقویت پلتفرم‌های IVI داخل خودرو را داریم. و همچنین ورود خودرو‌های متصل را با استفاده از فناوری‌های اعمال شده توسط MCVP تسریع خواهیم کرد”. “ما با ارایه طیف وسیعی ازخدمات و با لیست رو به رشد شرکت های علاقمند به همکاری به پیشرفت و توسعه اکوسیستم WEBOS ادامه خواهیم داد.”

ماکروسافت و ال جی

تارا پروکاریا، مدیر برنامه گروه همکار بخش سیستم‌ عامل‌های اتصال و قابلیت حمل شرکت ماکروسافت نیز گفته است :

“در دنیای سریع و در حال گسترش اتومبیل‌های متصل، ادغام سیستم عامل WEBOS با پلتفرم های وسایل نقلیه متصل به ماکروسافت مزایای قابل توجهی را برای خودروسازان فراهم می‌کند. که ارزش متمایز شده ای را از حلقه بازخورد دیجیتالی که شامل داده های خودرو است بدست می آورد”. “همکاری ما با ال‌ جی اکوسیستم‌های ما را گسترش داده است. و خدمات دیجیتالی مبتنی بر کانتیتر را در وسایل نقلیه با تجربه‌ها و عملکرد‌های کاملا جدیدی مبتنی بر هوش مصنوعی قادر می‌سازد”.

اگر  تلویزیون شما به هر دلیلی دچار مشکل شده است کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۶۵۵۳۹۳۱۹ ، ۰۲۱-۸۴۷۳۳ ، ۰۹۳۸-۴۷۴۷۸۹۷

برای درخواست تعمیر تلویزیون اینجا کلیک کنید!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

76 − = 66