معرفی و بررسی تلویزیون OLED AI ThinQ E8

معرفی و بررسی تلویزیون OLED AI ThinQ E8 شرکت ال جی

هوش مصنوعی

تلویزیون OLED E8 هوش مصنوعی گوگل را در خود جای داده است بنابراین می تواند دستگاه های خانگی هوشمند سازگار را فقط با استفاده از صدای خود از طریق جادوی از راه دور کنترل کنید. مرکزی برای خانه هوشمند خود و فراتر از آن ایجاد کنید.

هوش مصنوعی تلویزیون OLED

آمازون الکسا

این تلویزیون قابلیت این را دارد که با دستگاه های آمازون الکسا کار کند (به طور جداگانه فروخته می شود).

 

پردازنده قدرتمند

پردازنده هوشمند α۹ داخل تلویزیون LG OLED E8 با AI ThinQ  قدرتمندترین پردازنده شرکت ال جی است . منحصراً برای تلویزیون LG OLED E8 تولید شده است ، پردازنده جدید ۹α با ارائه رنگهای بسیار دقیق تر  کیفیت نهایی را با کیفیت و عمق بیشتری افزایش می دهد .

با مطالعه این مطلب هم می توانید به راحتی تلفن همراه خود را به تلویزیون متصل کنید.
کیفیت بی نظیر

رعایت سطح پیکسل هر یک از ۸٫۳ میلیون پیکسل به طور جداگانه تلویزیون LG OLED E8 را با استفاده از هوش مصنوعی ThinQ قادر می سازد به طور کامل روشن ، کمرنگ یا خاموش شود ، دستیابی به رنگ سیاه کامل و نمایش سطح جزئیات تصویر با هر فناوری تلویزیون دیگر غیرممکن است.

صدای خارق العاده

۴K Cinema HDR در تلویزیون OLED E8 ال جی با AI ThinQ از پشتیبانی کامل از قالب های اصلی با برد بالا پویا از جمله Dolby Vision و همچنین HDR10 و HLG ، هر دو با فناوری پیشرفته ترسیم صدا در ال جی برخوردار است که بهینه سازی صحنه را ارائه می دهد.

Dolby Atmos همان فناوری صوتی است که برای سینماهای مدرن توسعه یافته است ، با صدای همه جانبه ای که از همه جا به نظر می رسد ، شما را در میانه همه هیجان ها قرار می دهد .

گالری آرام بخش در محل زندگی شما

گالری آرام بخش عکس های زیبایی از دنیا همراه موسیقی را به محل زندگی شما می آورد . عکس های استثنایی همراه با موسیقی های لذت بخش هر فصل را توسط TripAdvisor به روز رسانی می کند . برای موسیقی های زیبا و عکس های خارق العاده کافیست به سراغ تلویزیون خود بروید .

اگر  تلویزیون شما به هر دلیلی دچار مشکل شده است کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۶۵۵۳۹۳۱۹ ، ۰۲۱-۶۸۲۶۳ ، ۰۹۳۸-۴۷۴۷۸۹۷

برای درخواست تعمیر تلویزیون اینجا کلیک کنید!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 84 = 89