تلویزیون های ال‌جی با بروز‌رسانی NVIDIA G-SYNC

آشنایی بیشتر با تلویزیون های مناسب برای بازی

تلویزیون های ال‌جی با بروز‌رسانی NVIDIA G-SYNC

سیستم‌عامل سازگار NVIDIA G-SYNC در تلویزیون OLED 2019 ال‌جی مدل‌‌های E9 (55 اینچ و ۶۵) ، C9 (اینچ ۵۵و۷۷,۶۵) و همچنین B9 (55 Iches و ۶۵) در دسترس خواهند بود و برای اولین بار در پایان سال ۲۰۱۹ در بخش‌هایی از آمریکای شمالی و به دنبال آن بازارهایی در اروپا، آسیا، آمریکای لاتین، آفریقا، خاورمیانه و سایر مناطق به مشتریان ال‌جی عرضه شده است. آشنایی با تلویزیون های ال‌جی با بروز‌رسانی NVIDIA G-SYNC و کارایی آن برای بازی چه می باشد .

تلوزیون‌های ال‌جی با NVIDIA G-SYNC

با پشتیبانی سیستم‌ عامل سازگار G-SYNC، تلویزیون های تحسین‌ شده OLED ال‌جی بی‌نظیرترین و بدون ‌‌اشکال‌ ترین تجربه بازی را بدون لرزش، گسستگی و یا پرش تصویر روی نمایشگرهای معمولی ارائه می‌دهند. گیمرها (gamers)، تلویزیون های OLED ال‌جی را به دلیل کیفیت استثنایی، تاخیر ورودی پایین (Low input lag) و زمان پاسخگویی فوق‌ العاده سریع تایید کرده‌اند. افزودن پشتیبانی سازگار G-SYNC، به گیمرها با GetForce RTX 20-Series یا GTX 16-Series GPUs اجازه می‌دهد تا کاملا از حداکثر پاسخگویی و تصاویر بهینه‌شده در تلویزیون‌های بزرگ OLED ال‌جی از ۵۵ تا ۷۵ اینچ لذت ببرند.

انتخاب تلویزیون های مناسب ال جی برای بازی

معاون ارشد بخش برنامه‌ ریزی محصول شرکت سرگرمی خانگی ال‌جی گفت: “به عنوان اولین تلویزیون‌ هایی که پشتیبانی سازگار NVIDIA G-SYNC را در صنعت ارائه می‌دهند، ال‌جی بار دیگر تعهد خود را در ارائه پیشرفته‌ ترین بازی‌ها نشان می‌دهد”. “مشارکت ما با NVIDIA، نام تجاری برتر سخت‌افزار بازی جهان به تلویزیون‌های OLED 2019 ال‌جی کمک می‌کند تا استاندارد جدیدی را در عملکرد بازی‌ها تنظیم کند.”

تلوزیون‌ های مناسب ال‌جی برای بازی

اگر  تلویزیون شما به هر دلیلی دچار مشکل شده است کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۶۵۵۳۹۳۱۹ ، ۰۲۱-۶۸۲۶۳ ، ۰۹۳۸-۴۷۴۷۸۹۷

برای درخواست تعمیر تلویزیون اینجا کلیک کنید!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

99 − 90 =