سینما خانگی و اسپیکر های ال جی

سینما خانگی و اسپیکر های ال جی

اسپیکرها و سینمای خانگی ال جی یکی از وسایلی هستند که لذت تماشای فیلم و گوشی دادن به موسیقی را برای مشتریان دوبرابر می‌کنند. سینما خانگی به دلیل بهره مندی از سیستم‌های صوتی قدرتمند صدا را در تمامی محیط به صورت یکسان پخش می‌کنند. سینماهای خانگی تجربه تماشای فیلم در سینما را به خانه‌های مشتریان به ارمغان می‌آورند.

در نسل اول تلویزیون‌ هایی که تولید شد مسئله اندازه‌ی تصویر بود. با ورود نسل تلویزیون‌ های پلاسما نمایشگرهای بزرگ‌ تر فراگیر شدند. نمایشگر اکثر سینماهای خانگی بین ۶۵ تا ۸۵ است. وجود این تلویزیون‌ها و نسل جدید تلویزیون‌ های ال ای دی،‌ ا ال ای دی و … باعث شده که دیگر تلویزیون با کیفیت پایین وجود نداشته باشد، بعد از کیفیت تصویر نوبیت به کیفیت صدا می‌رسد که سینما‌ خانگی و اسپیکرهای ال جی این معضل را نیز برای مشتریان حل کرده‌اند. افزایش کیفیت صدا و تبدیل آن به کیفیت صدای موجود در سینما یکی از چالش‌هایی بود که به دلیل آن کمپانی‌های تولید کننده‌ی تلویزیون با یکدیگر به رقابت پرداختند.

اسپیکر و سینما خانگی چیست؟

«اسپیکر» (Speaker) ابزاری است، برای شنیدن موسیقی و صوت‌هایی که به‌صورت دیجیتالی تبدیل‌ شده‌اند. اسپیکرها، ترکیبی از قطعات الکترونیک و مکانیکی هستند.

سینما خانگی شرکت ال جی

چند نوع اسپیکر وجود دارد؟

در کل سه نوع اسپیکر تلویزیونی وجود دارد که ما در ادامه آن‌ها را برای شما شرح می‌دهیم.

۱ – اسپیکرهای کوچک (Tweeter) که وظیفه پخش صدای زیر یا با فرکانس بالا را دارند (آواز پرندگان یا جیغ ‌زنان متعلق به این فرکانس است).

۲ – اسپیکرهای متوسط (Mid-range speaker) وظیفه پخش پخش صدای انسان‌ها و صداهایی با فرکانس متوسط از اسپیکرهای رده میانی به نام (Mid-range speaker) را دارد.

۳ – اسپیکرهای بزرگ (Woofer) برای پخش صدای بم یا فرکانس پایین استفاده می‌شوند. ووفر در زبان انگلیسی به معنی پارس سگ است. اصولا،‌ یک ووفر برای پخش رنج فرکانس صوتی از ۴۰ تا ۵۰۰ هرتز ساخته می‌شود.

تفاوت میان ساندبار و سینما خانگی در چیست ؟

سینما‌های خانگی چه قابلیت ‌هایی دارند؟

انتقال صوت، سینما خانگی جدید ال جی LHD657 این قابلیت اشتراک گذاری همزمان صدا را بین چندین منبع صوتی دارد. امکان استفاده از بلوتوث،‌ بدون نیاز به سیم و کابل و تنها با استفاده از یک به اشتراک گذارنده بلوتوث، می‌توانید محتوا مورد نظر خود را بر روی سینما خانگی LHD657 ال جی به اشتراک بگذارید.

اگر  سینما خانگی شما به هر دلیلی دچار مشکل شده است کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۶۵۵۳۹۳۱۹ ، ۰۲۱-۶۸۲۶۳ ، ۰۹۳۸-۴۷۴۷۸۹۷

برای درخواست تعمیر تلویزیون اینجا کلیک کنید!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

72 − = 70