نصب زبان فارسی تلویزیون ال جی

آموزش نصب زبان فارسی برای تلویزیون های ال جی

نصب زبان فارسی تلویزیون ال جی کار چندان سختی نیست. فقط برای خرید تلویزیون های اصل بهتر است این مقاله را مطالعه کرده و بیشتر با تلویزیون آشنا شوید . خیلی از شما عزیزان قصد تلویزیون های اصل را دارید اما در انتخاب آن کمی ترس در وجود شما باشد. در سایت ما می توانید کاملا با تلویزیون های اصلی آشنا شوید . یکی از مشکلات تلویزیون های تقلبی نداشتن زبان فارسی می باشد . این سوال در ذهن خیلی از شما عزیزان می باشد که آیا زبان فارسی هم بر روی این تلویزیون ها امکان پذیر است؟ و یا آیا باید مین برد آن را تغییر داد ؟

باید به شما عزیران گفت می توانید برروی همچین تلویزیون هایی هم زبان زیبای فارسی را نصب کنیم . برای آشنایی کامل با راه حل های آن این مقاله را مطالعه کنید.

تفاوت تلویزیون های اصل و تقلبی در چه می باشد ؟

زبان فارسی در تلویزیون

طریقه ی نصب زبان فارسی

راه حل اول :  اولین کاری که باید انجام دهید ، این است حتما مطمئن شوید که آیا تلویزیون شما از زبان فارسی برخوردار می باشد و یا خیر ؟

باید تمام زبان های تلویزیون خود را در تنظیمات مشاهده کنید. اگر با زبان فارسی رو به رو نشده اید ، باید فقط به سراغ راه حل دوم بروید.

تلویزیون های تقلبی

راه حل دوم : این راهکار همان بروزرسانی و یا آپگرید تلویزیون می باشد . شما عزیزان باید تلویزیون خود را بروزرسانی کنید. در صورتی که در ورژن جدید نرم افزار تغییرات زبان ایجاد شده باشد با این بروزرسانی می توانید از طریق منوی تنظیمات زبان فارسی را انتخاب کنید.

زبان فارسی تلویزیون ال جی

در یکی از مقاله های خود کاملا در مورد روش های بروزرسانی تلویزیون ال جی برای شما توضیح داده ایم . با مطالعه آن مقاله می توانید هم زبان فارسی را برروی تلویزیون خود مشاهده کنید و هم تلویزیون خود را به نسل جدید انتقال دهید.

برای بروزرسانی تلویزیون خود به این صفحه مراجعه کنید.

کلام آخر

در این پست ما به شما عزیزان راه حل های تغییر زبان تلویزیون را توضیح داده ایم . اما بهتر است برای خرید تلویزیون خود با کمی اطلاعات بیشتر به بازار بروید. با این کار خود تلویزیون شما از مشکلات کمتری برخورداری می کند ، تلویزیون های اصلی را باید فقط از نمایندگی های مجاز آن خریداری کرد.

اگر  تلویزیون شما به هر دلیلی دچار مشکل شده است کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۶۵۵۳۹۳۱۹ ، ۰۲۱-۸۴۷۳۳ ، ۰۹۳۸-۴۷۴۷۸۹۷

برای درخواست تعمیر تلویزیون اینجا کلیک کنید!

2 نظرات
  1. علیرضا می گوید

    ممنون از آموزشتون درست کار کرد

    1. Hadi می گوید

      خواهش میکنم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

28 − 21 =