نصب زبان فارسی تلویزیون ال جی

Install Persian language for LG TV

2 9,552

آموزش نصب زبان فارسی برای تلویزیون های ال جی

نصب زبان فارسی تلویزیون ال جی کار چندان سختی نیست فقط برای خرید تلویزیون های اصل بهتر است این مقاله را مطالعه کرده و بیشتر با تلویزیون آشنا شوید ، بعضی از شما عزیزان شاید برای خرید تلویزیون های اصلی به بازار رفته بودید ولی طبق آشنایی کاملی که نداشته اید ، تلویزیون تقلبی را به خانه آورده بودید ، یکی از مشکلات تلویزیون های تقلبی نداشتن زبان فارسی می باشد ، خیلی از شما عزیزان این سوال را از ما پرسیده اید که آیا نصب زبان فارسی تلویزیون ال جی امکان پذیر می باشد؟ و یا آیا باید مین برد آن را تغییر داد ؟

باید به شما عزیران گفت بله می توانیم برروی همچین تلویزیون هایی هم زبان زیبای فارسی را نصب کنیم ، برای آشنایی کامل با راه حل های آن این مقاله را مطالعه کنید.

زبان فارسی

طریقه ی نصب زبان فارسی

راه حل اول :  اولین کاری که باید انجام دهید ، این است حتما مطمئن شوید که آیا تلویزیون شما از زبان فارسی برخوردار می باشد و یا خیر ؟

بعد از مشاهده ی تمام زبان ها در منوی تلویزیون خود ، اگر با زبان فارسی رو به رو نشده اید ، باید فقط به سراغ راه حل دوم بروید.

نصب زبان فارسی تلویزیون

راه حل دوم : راه حل دوم را می توانیم به شما بروزرسانی و یا همان آپگرید تلویزیون معرفی کنیم ، شما عزیزان باید تلویزیون خود را بروزرسانی کنید در صورتی که در ورژن جدید نرم افزار تغییرات زبان ایجاد شده باشد با این بروزرسانی می توانید از طریق منوی تنظیمات زبان فارسی را انتخاب کنید.

زبان فارسی تلویزیون ال جی

در یکی از مقاله های خود کاملا در مورد روش های بروزرسانی تلویزیون ال جی برای شما توضیح داده ایم ، با مطالعه آن مقاله می توانید هم زبان فارسی را برروی تلویزیون خود مشاهده کنید و هم تلویزیون خود را به نسل جدید انتقال دهید.

برای بروزرسانی تلویزیون خود به این صفحه مراجعه کنید.

کلام آخر

ما به شما عزیزان راه حل های تغییر زبان تلویزیون را توضیح داده ایم ، اما بهتر است برای خرید تلویزیون خود با کمی اطلاعات بیشتر به بازار بروید تا با این مشکلات رو به رو نشوید ، تلویزیون های اصلی را باید فقط از نمایندگی های مجاز آن خریداری کرد.

اگر  تلویزیون شما به هر دلیلی دچار مشکل شده است کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۶۵۶۵۹۳۱۹ ، ۰۲۱-۶۸۲۶۳ ، ۰۹۳۸-۴۷۴۷۷۸۹۱

برای درخواست تعمیر تلویزیون اینجا کلیک کنید!

2 نظرات
  1. علیرضا می گوید

    ممنون از آموزشتون درست کار کرد

    1. Hadi می گوید

      خواهش میکنم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

88 − = 86