تلوزیون‌های ال‌جی ۸K ULTRA HD

LG TVs FIRST TO EXCEED OFFICIAL INDUSTRY DEFINITION FOR 8K ULTRA HD TVS

0 875

تلوزیون‌های ال‌جی برای اولین بار فراتر از تعریف رسمی صنعت برای تلوزیون‌های ۸K ULTRA HD می‌روند.

 

تلوزیون‌های ۸K OLED SIGNATURE 2020 و NanoCell ال‌جی، تجربه مشاهده واقعی به زندگی را ارائه می‌دهند.

 

سئول، ۱۶ دسامبر ۲۰۱۹ _ شرکت ال‌جی اعلام کرده است که تلوزیون‌های تولید شده توسط این شرکت اولین تلوزیون‌ها در جهان هستند که فراتر از الزامات سختگیرانه پیش رفتند، این الزامات توسط انجمن فناوری مصرف‌کننده به منظور تعریف خدمات و محصولات ۸K Ultra HD با ارائه چهار برابر جزئیات بیشتر نسبت به تلوزیون‌های ۴K و شانزده برابر بیشتر نسبت به HD TV ایجاد شده اند.

لگو و نام تجاری رسمی  ۸K Ultra HD مستقر شده توسط CTA در آمریکا ، برای ارائه یک تعریف واضح‌تر توسعه داده شده‌اند این تعریف به منظور شناسایی بهتر محصولات که نیاز های کلیدی ۸K Ultra HD را ارائه می‌دهند به خرده فروشان و مصرف کنندگان کمک می‌کند.

CTA تعریف ۸K  خود بر آستانه مشخص شده توسط کمیته بین‌المللی اندازه‌گیری صفحه نمایش، قرار داد. دستور‌العمل اندازه‌گیری برپایه مدولاسیون کنتراست (CM) بیان می‌کند که وضوح تصویر باید حداقل ۵۰ درصد آستانه CM را به همراه ۳۳ میلیون پیکسل فعال برای رسیدن به کیفیت ۸K UHD را برآورده کند. سایر نهادهای تعیین کننده استاندارد صنعت مانند سازمان بین‌المللی استاندارد سازی نیز از مدولاسیون کنتراست به عنوان معیار صنعت استفاده می‌کنند.

تلوزیون‌های ال‌جی 8K ULTRA HD

با شروع ژانویه سال ۲۰۲۰، هر تلوزیون ۸k ال‌جی لگوی CTA 8K UHD را نمایش می‌دهد. مدل‌های جدید ال‌جی که تنها تولید‌کننده تلوزیون‌های ۸K هستند، این تلوزیون‌ها را در دوسته ارائه می‌دهند و ال‌جی را به رهبر جهان در این عرصه تبدیل کردند. تلوزیون‌های OLED (LG SIGNATURE OLED 8K) و LCD (LG 8K NanoCell TV) همه مقادیر CM را در بازه ۹۰ درصد ارائه می‌دهند؛ در حالی که برخی از مدل‌های دیگر در صنعت دو برابر در  رقم‌های پایین‌تر باقی می‌مانند.

آزمایش شخص ثالث توسط سازمان جهانی آزمایش و صدور گواهینامه محصول Intertek تایید کرد که تلوزیون‌های ۷۵ اینچی NanoCell 8k ال‌جی به مراتب از ملزومات اندازه‌گیری CM که توسط ICDM تعیین شده است‌، بالاتر رفتند و ۹۰ درصد CM را به صورت افقی و ۹۱ درصد CM را به صورت عمودی باز می‌گردانند. یکی دیگر از شرکت‌های معتبر بین‌المللی آزمایش VDE (Verband Deutscher Elektrotechniker) نتایج تقریبا مشابه CM را گزارش داد.

THINQ عرضه شده ال‌جی، مدیریت خانه هوشمند برای زندگی بهتر را توسعه می‌دهد و آن را آسان می‌‌کند. را در اینجا بخوانید!

نام هو جان، معاون ارشد تحقیق و توسعه شرکت سرگرمی خانگی ال‌جی عنوان کرد: “CTA یک قدرت برای صنعت تکنولوژی مصرف‌کننده است، استفاده ال‌جی از لگو CTA 8K UHD یک پیام واضح را به مصرف‌کنندگان ابلاغ می‌کند که یک تلوزیون Real 8K ال‌جی تجربه مشاهده مدنظر مصرف‌کنندگان را ارائه می دهد.” “ما انتظار داریم که خط تولید تلوزیون ال‌جی ۲۰۲۰ ۸K یک استاندارد جدید برای صنعت تلوزیون تعریف کند.”

تلوزیون‌های ال‌جی 8K ULTRA HD

##

۱ . ورودی دیجیتال: تلوزیون‌های ال‌جی با گسترده‌ترین انتخاب قالب‌های محتوا شامل HEVC‌، AV1 یوتیوب، VP9، HDMI، USB و شبکه سازگار هستند.

۲ . مقیاس: تلوزیون‌های ال‌جی براساس شبکه یادگیری عمیق، مقیاس هوش‌مصنوعی را ارائه می‌دهند.

۳ . در میان همه، یک نمایشگر باید حداقل ۵۰ درصد مدولاسیون کنتراست با استفاده از الگوی گریل ۱*۱ که مطابق با دستورالعمل‌های که توسط کمیته اندازه گیری استاندارد نمایشگر تعیین شده در نسخه ۱٫۰۳c ، بخش ۷٫۸ ، داشته باشد.


منبع: lgnewsroom.com | تلوزیون‌های ال‌جی ۸K ULTRA HD

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

− 1 = 5