منو مخفی تلویزیون ال جی

کاربرد و روش های ورود به منوی مخفی تلویزیون LG

به احتمال خیلی زیاد شما عزیزان هم تا الان برای تنظیم کردن صدا ، تصویر و … تلویزیون خود به تنظیمات آن مراجعه کرده اید . اما شاید به آن چیزی که در نظر خود داشته اید نرسیده باشید . تلویزیون های الجی دارای منو مخفی برای تنظیماتی خاص هستند . بیشتر متخصصین و تکنسین ها از این منو استفاده می کنند . به دلیل تنظیمات بیشتر ، بهتر است شما هم اطلاعاتی از منو مخفی تلویزیون ال جی داشته باشید.

با منو مخفی تلویزیون ال جی می توانید تنظیماتی بیشتر برای رنگ، صدا، عرض و ارتفاع تصویر و … را به دلخواه خود تغییر دهید. با خواندن این مقاله و آشنایی بیشتر تنظیمات تلویزیون خود را بهبود ببخشید .

منو مخفی تلویزیون

فواید منو مخفی تلویزیون ال جی

این منو از مزایای زیادی برخوردار می باشد . اما قبل از استفاده از آن حتما سعی کنید کاملا با آن آشنا شوید.

مزایای آن برای تصویر :

  • شدت نور
  • میزان کنتراست
  • تعادل رنگ سفید
  • عمق سیاهی تصویر
  • مقدار روشنایی پس زمینه ی تصاویر
  • و چندین کارایی دیگر که تغییر آن برای شما کمی دشوار می باشد.

مزایای آن برای صدا :

  • منحنی حجم
  • حداکثر و یا حداقل بم بودن صدا
  • قدرت پایه ی صدا

یکی دیگر از گزینه های کاربردی و مفید این منو ، آپدیت تلویزیون شما می باشد.

روش های بروزرسانی تلویزیون ال جی

راه های ورود به منو مخفی تلویزیون ال جی

برای استفاده و وارد شدن به این منو ۳ روش مختلف وجود دارد . اما استفاده از همه ی روش ها برای تلویزیون شما امکان پذیر نمی باشد. باید طبق مدل تلویزیون خود یکی از روش های زیر را انتخاب کرده و از آن استفاده کنید. دقت کنید که تغییر ناشیانه ی این منو می تواند باعث افت کیفیت ساختاری تلویزیون شما عزیزان شود. اگر از تغییرات تنظیم گزینه های این منو اطمینان ندارید، به هیچ عنوان تغییرات اعمال شده را ذخیره نکنید. برای اینکه تنظیمات شما ذخیره نشود ، یک بار دستگاه را خاموش و سپس روشن کنید. حال با روش های ورود آشنا شوید :

روش اول:

یکی از روش های اصلی برای وارد شدن به این منو ؛ فشار دادن همزمان دکمه های OK در ریموت کنترل و پنل تلویزیون آغاز می شود. باید گفت این دکمه ها را به مدت ۵ تا ۷ ثانیه همزمان فشار دهید. بعد از این کار منو نمایان می شود.

دلیل عدم دریافت کانال های HD چیست ؟

روش دوم:

این روش هم برای ورود بسیار راحت می باشد . یعنی با فشار دادن دکمه ی OK به همراه دکمه ی کاهش صدا در کنترل تلویزیون انجام می شود. این دو دکمه را به مدت ۱۵ ثانیه همزمان نگه داشته باشید. بعد از این کار منو مخفی را مشاهده می کنید.

نمایش منو مخفی ال جی

روش سوم:

آخرین روش را می توان اینگونه بیان کرد، دکمه ی منو را به صورت همزمان در کنترل و پنل تلویزیون خود بفشارید . معمولا در همان ابتدای فشردن همزمان این دکمه ها، منوی مخفی نمایان می شود. و نیازی به فشردن چند ثانیه ای دکمه های مذکور نیست.

رمز یا پسورد برای ورود به منو مخفی تلویزیون

بعد از وارد شدن به منوی مخفی تلویزیون ال جی ، کادر مخصوص رمز عبور یا پسورد برای شما نمایان می شود. برای این بخش نیز رمز های چهار رقمی استفاده شده است. سعی کنید در ابتدا رمز ( ۰۰۰۰ ) یا همان چهار صفر معروف را وارد کنید.

اگر با رمز گفته شده نتوانستید وارد شوید، باید از رمز های ( ۰۴۱۳ ) ، ( ۷۷۷۷ ) ، ( ۸۷۴۱ ) ، ( ۸۷۴۳ ) و یا ( ۸۸۷۸ ) استفاده کنید. در اکثر مدل ها یکی از رمزهای گفته شده، دسترسی شما را به منو باز می کند.

رمز منو مخفی تلویزیون

کلام آخر

شما عزیزان را برای وارد کردن به منوی مخفی تلویزیون الجی با ۳ روش مختلف آشنا کرده ایم . برای تغییرات صحیح و آشنایی با عملکرد این منو در مقاله های دیگر شما را راهنمایی خواهیم کرد . سعی کنید اگر دانشی در تغییرات این منو ندارید به هیچ عنوان آن را تغییر ندهید . در صورت تغییرات ناگهانی و ذخیره ی ناخواسته ی آن با نمایندگی های مجاز تماس بگیرید.

در صورت حل مشکلات صوتی و تصویری با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۶۵۵۳۹۳۱۹ ، ۰۲۱-۶۸۲۶۳ ، ۰۹۳۸-۴۷۴۷۸۹۷

برای درخواست تعمیر اینجا کلیک کنید!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + = 27