مشکلات تلویزیون ال جی

مشکلات تلویزیون ال جی و آشنایی بیشتر با آن

مشکلات تلویزیون ال جی با یک دیگر شاید کمی یکسان باشند. مشتریانی که تلویزیون ال جی را انتخاب کرده و در خانه خود این نوع برند را دارند ممکن است مشکلاتی از قبیل :

  1. روشن و خاموش شدن متوالی
  2. قطع شدن تصویر تلویزیون در حالی‌که صدا دارد
  3. تلویزیون در حالت HDMI تصویر ندارد
  4. خاموش شدن ناگهانی تلویزیون
  5. پاک شدن حافظه آن
  6. خرابی برد پاور سری lb

را تجربه کنند ، علت تمامی این مشکلات در مقاله‌ های قبلی شرح داده شده است. بهترین کاری که در این مواقع مشتریان باید انجام دهند تماس با نمایندگی‌ ال جی سرویس است. تا در اسرع وقت متخصصان و تعمیرکاران حرفه‌ای خود را اعزام نموده و مشکلات موجود در تلویزیون شما حل شود. در ادامه مقاله بیشتر با این خرابی ها آشنا خواهید شد.

دلیل خاموش روشن شدن تلویزیون های ال جی

تلویزیون lg

شناخت بیشتر مشکلات در مدل های مختلف

مدل‌ های مختلف تلویزیون‌ های ال جی دارای عیوب مختص خود هستند. مهندسان و متخصصان حاذق ما در شناخت و حل کردن این مشکلات بسیار حرفه‌ ای هستند. بعضی از این مشکلات از روی استندبای ماندن تلویزیون‌های ۴۲Led5600، خرابی بک لایت در مدل تلویزیون‌ های سری LA،‌ مشکل استندبای رفتن تلویزیون‌ های ۴۲la6600،‌ مشکل بک لایت در تلویزیون‌های LB،‌ مشکل خاموش و روشن شدن سری ۴۲LH597،‌ خرابی برد مین در مدل ۴۹lh510، مشکل پاک شدن برنامه تلویزیون در مدل ۴۲lb552v

مشکل مین برد در دو مدل ۴۲lj510 و  LM،‌ مشکل خرابی مین برد در تلویزیون‌های LD و ۴۳uj651،‌ مشکل خرابی بک لایت در سری LF،‌ مشکل خاموش روشن شدن موقع کار در مدل ۴۲lcd460 و مشکل دیر روشن شدن در تلویزیون‌ها که اغلب به دلیل خرابی پاور در تلویزیون‌ها است که این مشکل به راحتی قابل تعمیر هستند.

قطع و وصل لحظه ای صفحه تلویزیون

مکان های مناسب برای تعمیر لوازم خانگی ال جی

ال جی سرویس می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ های انتخابی برای تعمیر تلویزیون‌ های ال جی و حتی تلویزیون‌ های دیگر باشد. مشتریان عزیز قادر خواهند بود با فراغ خاطر تعمیر لوازم‌های برقی خود را به نمایندگی ال جی سرویس بسپارند. در کم‌ترین زمان و صرف هزینه معقول دستگاه آسیب دیده مشتریان را از خطر سوختن و خراب شدن مصون نگه دارند.

بیمه لوازم خانگی و کاربرد آن

نمایندگی ال جی سرویس تمام وسیله‌های برقی را با اعزام بهترین کارشناسان خود وسیله آسیب دیده را مصون نگه می‌دارد. تا مشتریان مجبور به خرید دستگاه جدید نباشند. تعمیرکاران و کارشناسان ما به صورت ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیل در حال ارائه خدمت به مشتریان عزیز هستند. تمامی اقدامات تعمیر در مرکز ال جی سرویس، بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی شرکت  ال جی انجام می‌شود.

اگر  دستگاه های صوتی و تصویری شما دچار مشکل شده است با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۶۵۵۳۹۳۱۹ ، ۰۲۱-۸۴۷۳۳ ، ۰۹۳۸-۴۷۴۷۸۹۷

یا برای درخواست تعمیر  اینجا کلیک کنید!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

74 + = 78