خانه ای هوشمند با THINQ ال‌جی

مدیریت خانه ای هوشمند برای زندگی بهتر با THINQ ال‌جی

آشنایی بیشتر با محصولات THINQ ال‌جی

شرکت ال‌جی اپلیکیشن پیشرفته ThinQ را با یک تجربه غنی‌تر خانه هوشمند به مصرف‌کنندگان ارائه می‌دهد. با وجود استراتژی هوش‌مصنوعی “تحول، اتصال و باز کردن” شرکت ال‌جی، اکنون ال‌جی ThinQ مدیریت یکپارچه بیشتری را در لوازم خانگی هوشمند و خدمات گسترده در بیش از ۱۵۰ کشور ارائه داده است . برای کارایی و قابلیت های خانه ای هوشمند با THINQ ال‌جی حتما مطالب این صفحه را مشاهده کنید .

ThinQ ال‌جی از فناوری تشخیص صدا دستیار گوگل استفاده می‌کند تا راحت‌ ترین راه ممکن برای اتصال کاربران به لوازم ThinQ را ارائه دهد. اپلیکیشن ThinQ ال‌جی که در ابتدا به عنوان SmartThinQ معرفی شد، اولین اپلیکیشن تلفن همراه برای لوازم خانگی هوشمند است که تشخیص صدا را ارائه می‌دهد و به کاربران امکان کنترل و نظارت بر وسایل خود را از طریق دستورات صوتی مکالمه‌ای می‌دهد.

قابلیت های تلویزیون هوشمند شرکت ال جی

مزایای دیگر این این اپلیکیشن

این اپلیکیشن پیشرفته مبتنی بر هوش‌مصنوعی، پشتیبانی شخصی سازی شده را در قالب حمایت فعال از مشتری ارائه می‌دهد تا کاربران را از مشکلات احتمالی قبل از بروز آن‌ آگاه سازد و یا در صورت لزوم بازدید سریع تکنسین را آسان کند. حمایت فعال از مشتری با راهنمایی‌های جزئی و پیشنهاد‌ها کمک می‌کند تا عملکرد محصول و طول عمر مفید آن برای عملکرد بهینه دستگاه‌ها به حداکثر بر‌سد.

از طریق این اپلیکیشن، مشتریان می‌توانند وسایل هوشمند ال‌جی خود را برای تنظیم خودکار مجدد و تحویل با Amazon Dash Replenishment به حساب‌های آمازون خود متصل کنند. لوزام مورد استفاده مکرر، مانند صابون ماشین ظرفشویی، مواد شوینده ماشین لباسشویی و نرم‌کننده پارچه می‌توانند از قبل انتخاب شوند تا در صورت نیاز به مواد بیشتر به صورت خودکار مورد استفاده قرار گیرند.

THINQ عرضه شده ال‌جی، مدیریت خانه هوشمند برای زندگی بهتر را توسعه می‌دهد و آن را آسان می‌‌کند

کارایی لوازم خانگی با هوش مصنوعی

ThinQ ال‌جی، عملکرد شخصی سازی شده را از طریق ویژگی‌های Smart Care+ و Smart Pairnig امکان پذیر می‌کند. یخچال با ویژگی Smart Care که با ThinQ ال‌جی  طراحی شده است، با آنالیز الگوهای مصرف، خدمات شخصی سازی شده بیشتری را ارائه دهد و به دنبال آن کاهش هزینه انرژی و طولانی کردن تازگی مواد غذایی را از طریق تنظیم خودکار دمای ایده‌آل و ورود به حالت صرفه‌جویی به همراه دارد.

با استفاده از Smart Pairing، خشک‌کن‌های جدید ال‌جی می‌توانند به صورت بی‌سیم به ماشین لباسشویی ال‌جی متصل شوند تا چرخه خشک‌کردن بهینه را براساس چرخه شستشو ارائه دهند. با تشکر از چنین نوآوری‌های ال‌جی، مشتریان دیگر نیازی به نگرانی در رابطه با خراب شدن لباس‌ها در فرآیند شستشو ندارند.

ریو هی جونگ، مدیر اجرایی کسب و کار خانه هوشمند ال‌جی احضار داشت: “ThinQ ال‌جی یک نمونه کامل از دید ما برای ارائه یک تجربه راحت‌تر در خانه‌های هوشمند بدون انحراف یادگیری است که خانه‌های هوشمند اغلب به آن نیاز دارند.” “ال‌جی همواره کاربر را در اولویت از فناوری قرار داده است و تکامل اکوسیستم خانه‌های هوشمند به خوبی این تعهد را نشان می‌دهد. “

برای بیمه دستگاه های لوازم خانگی خود با ما تماس بگیرید

۰۲۱-۶۵۵۳۹۳۱۹ ، ۰۲۱-۶۸۲۶۳ ، ۰۹۳۸-۴۷۴۷۸۹۷

و یا به بیمه لوازم خانگی مراجعه کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 43 = 51