تعمیر تلویزیون ال ای دی دستگاه ال جی

0 1,545

تلویزیون ال ای دی  در واقع همان تلویزیون‌های ال سی دی هستند که نواقص آن‌ها برطرف شده‌اند. اگرچه بیشتر نواقص تلویزیون‌های ال ای دی بنا به تجربه‌ای که در نسل قبل تلویریون‌ها بوده‌ است بر طرف شده اما همچنان اختلالاتی در تلویزیون‌های ال ای دی به وجود می‌آید. اگر بنا به هر دلیلی خرابی در تلویزیون‌های ال ای دی به جود آمد بهترین گزینه انتخاب نمایندگی‌ ال جی سرویس است.

چه خرابی در تلویزیون‌های ال ای دی شایع است؟

یکی از خرابی‌های شایع در تلویزیون‌های ال ای دی خرابی در قسمت بک لایت یا همان لامپ‌های آن است،‌ که تعمیر آن نیازمند انجام مراحلی است که توسط کارشناسان و مهندسان ال جی سرویس انجام می‌شود.

شکستگی صفحه تلویزیون یکی دیگر از آسیب‌های شایع تلویزیون

شکستگی صفحه تلویزیون در تمام برندها اتفاق می‌افتد. اما یکی از شایع‌ترین آسیب‌هایی است که به تلویزیون می‌رسد. می‌توانید برای جلوگیری از شکستن و خراشیدگی صفحه تلویزیون از ضد خش مخصوص صفحه تلویزیون استفاده نمایید. برای خرید ضد خش‌های مخصوص می‌توانید از طریق سایت ال جی سرویس اقدام نمایید تا یکی از بهترین ضد خش‌ها را با قیمتی معقول و مقرون به صرفه خریداری نمایید.

پاک شدن حافظه تلویزیون ال ای دی

یکی دیگر از مشکلات شایع تلویزیون‌های ال ای دی پاک شدن حافظه تلویزیون است،‌ این آسیب به دلیل خرابی آی سی تلویزیون بوده و بعد از هر بار خاموش روشن شدن باید از دوباره کانال‌یابی شود.

روشن و خاموش شدن پشت هم تلویزیون ال ای دی

در این حالت تلویزیون روشن شده و پس از نمایش لوگوی ال جی دوباره خاموش می‌شود که در اصطلاح تعمیر تلویزیون به این حالت از آسیب دیدگی «ربوت» ( reboot ) شدن گفته می‌شود. در این حالت معمولا مین برد دستگاه دچار نقص می‌شود. این ایراد در بسیاری از مدل‌های تلویزیون ال ای دی ال جی مثل سری LB و LED و LED دیده می‌شود.

تلویزیون ال ای دی

تلویزیون در حالت HDMI تصویری را نشان نمی‌ دهد

در این ایراد ابتدا توصیه می‌کنیم دستگاه را ریست نرم افزاری کرده و از اتصالات دستگاه اطمینان حاصل کنید، در صورت برطرف نشدن ایراد از بخش خدمات پس از فروش و تعمیر تلویزیون ال جی سرویس استفاده نمایید.

تلویزیون هنگام کار کردن هنگ می کند و خاموش و روشن می شود

هنگ کردن تلویزیون بیشتر مربوط به برد مین آن است. خرابی برد مین ال ای دی قابل تعمیر است.

قطع شدن صدای تلویزیون ال ای دی

در این ایراد دستگاه به صورت نرمال روشن شده ولی صدای دستگاه با تاخیر وصل می‌شود که مدت زمان این تاخیر به مرور بیشتر و بیشتر می‌شود. در مراحل اولیه قسمت پاور دستگاه مشکل پیدا کرده که به مرور خرابی دستگاه به بخش سیستم کنترل هم سرایت خواهد کرد.

برای خرید تلویزیون‌های هوشمند می‌توانید به سایت ال جی سرویس مراجعه کرده و از نمایندگی‌های ما تلویزیون مورد علاقه خود را خریداری نمایید. در صورت بروز هر گونه مشکل نیز ال جی سرویس می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌های انتخابی برای تعمیر تلویزیون‌های ال جی و حتی تلویزیون‌های دیگر باشد. مشتریان عزیز قادر خواهند بود با فراغ خاطر تعمیر لوازم‌های برقی خود را به نمایندگی ال جی سرویس بسپارند تا در کم‌ترین زمان و صرف هزینه معقول دستگاه آسیب دیده مشتریان را از خطر سوختن و خراب شدن مصون نگه دارند. نمایندگی ال جی سرویس تمام وسیله‌های برقی را با اعزام بهترین کارشناسان خود وسیله آسیب دیده را مصون نگه می‌دارد تا مشتریان مجبور به خرید دستگاه جدید نباشند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

97 − = 88