ماشین‌های شستشو با ویژگی هوش‌مصنوعی ال‌جی

LG WASHING MACHINES WITH ARTIFICIAL INTELLIGENCE AND DIRECT DRIVE MOTOR ROLL OUT REGION-WIDE

0 1,073

ال‌جی، ماشین‌های شستشو با ویژگی هوش‌مصنوعی و موتور Direct Drive را در مناطق گسترده عرضه کرد.

 

ال‌جی از طریق یک ماشین شستشو Front-Loader هوشمندتر، سطح جدیدی از راحتی کاربر را در اروپا ارائه داد.

ماشین‌های شستشو با ویژگی هوش‌مصنوعی ال‌جی

ماشین‌های شستشو با ویژگی هوش‌مصنوعی ال‌جی

سئول، ۲ سپتامبر ۲۰۱۹ _ شرکت ال‌جی دسترسی نوآورانه به ماشین‌های لباسشویی Front-Loader با ویژگی ThinQ AI که توسط Direct Drive اختصاصی شرکت طراحی شده است را در بیشتر بازارهای اروپا تا پایان سال گسترش می‌دهد. با استفاده از مزایای هوش مصنوعی DD، ماشین شستشو جدید با تعیین وزن و ویژگی پارچه قادر به تمیز کردن کامل و در عین حال ملایم است؛ تا در نتیجه، هر بار شستشو را، بهتر و سریعتر ارائه دهد.

فناوری مبتنی بر هوش‌مصنوعی DD ال‌جی، از داده‌های بزرگ بر بیست هزار قطعه اطلاعات مربوط به کارایی ماشین شستشو استفاده می‌کند و تنظیمات را براساس حجم و لطافت لباس در هر بار شستشو اعمال می‌کند تا بهینه‌ترین چرخه شستشو را میسر سازد و بدنبال آن  تمیزی استثنایی لباس رخ ‌دهد، ۱۸ درصد صدمه به لباس کاهش می‌یابد و درنهایت به طولانی‌تر شدن عمر لباس کمک می‌شود.

ویژگی TurboWash 360 ال‌جی به شستشو کوتاه‌تر بدون هیچگونه کاستی در نظافت کمک می‌کند که در نتیجه فقط در ۳۹ دقیقه چرخه شستشو به طور کامل طی می‌شود. همچنین اسپری سه‌بعدی (Multi Spray 3D) از طریق پرتاب سریع قطرات آب  به سمت لکه‌های موجود از چهار جهت مختلف در یک زمان، به تمیز کردن لباس‌ها در کمترین زمان ممکن کمک می‌کند. مصرف‌کنندگان همچنین می‌توانند زمان بیشتری را از طریق هماهنگ کردن (ست کردن) ماشین شستشو AI DD ال‌جی با MiniWash  ال‌جی که دقیقا در پایین ماشین شستشو قرار می‌گیرد و یک سیستم TWINwash (شستشو دو جانبه) را ایجاد می‌کند، ذخیره کنند و در نتیجه دو بار شستشو را به طور همزمان یک بار انجام دهند.

سامسونگ چشم انداز جدیدی که توسط هوش مصنوعی برای خانه متصل طراحی شده است، در سخنرانی CES سال ۲۰۱۹ معرفی کرد. را در اینجا بخوانید!

ماشین‌های لباسشویی مبتنی بر هوش مصنوعی DD ال‌جی، با داشتن دوام و کارایی مورد نیاز مصرف‌کنندگان اروپایی دارای رتبه‌بندی انرژی کار A+++-50 درصد (به استثنای بخش‌های کوچک) هستند و با توجه به تکنولوژی inverter با ضمانت ۱۰ ساله ضمانت می‌شوند. برای راحتی بیشتر کاربران، ماشین‌های لباسشویی مبتنی بر هوش‌مصنوعی DD همچنین می‌توانند، با استفاده از دستورات صوتی یک بلندگو متصل مبتنی بر هوش‌مصنوعی، مدیریت شوند؛ همانطور که از طریق اپلیکیشن ThinQ تلفن همراه کنترل و نظارت می‌شوند.

سانگ دا هیون، مدیر شرکت لوازم خانگی ال‌جی و AirSolution عنوان کرد: “ترکیبی از ThinQ AI با فناوری ثابت شده Direct Drive مزایایی را به مشتریان ارائه می‌دهد که از اهمیت بیشتری در تکامل ماشین‌های لباسشویی نسبت به قرن گذشته برخوردار است.” “این نوآوری به گونه‌ای است که برای جلب قلب و ذهن مشتریان اروپایی که انتظار بهترین لوازم خانگی را دارند، مورد نیاز است.”

در غرفه ال‌جی در سالن ۱۸ Messe  برلین در طی IFA 2019 (6-11 سپتامبر)، ال‌جی یک تجربه تعاملی با یک بازی را ارائه می‌دهد که قدرت AI DD را به نمایش می‌گذارد، و همچنین چگونگی عملکرد شستشو بهینه را به صورت سرگرم کننده نمایش می‌دهد. شما می‌توانید با دنبال کردن فعالیت‌های IFA ال‌جی در رسانه های اجتماعی با هشتگ #LGIFA2019 بیشتر اطلاعات کسب کنید.

در تنظیم چرخه پنبه با ۲ کیلو گرم وزن که با ماشین لباسشویی مدل FC1450S2W مقایسه شد، نتایج آزمایش شده توسط Intertek در مارس ۲۰۱۹ نشان داد که  نتایج براساس ترکیب بار و عوامل محیطی متفاوت هستند.


منبع: lgnewsroom.com | ماشین‌های شستشو با ویژگی هوش‌مصنوعی ال‌جی

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

76 − = 68