فناوری AIR FRY و KNOCK ON اینستاویو برای اجاق‌ گازها

LG INTRODUCES AIR FRY AND KNOCK-ON INSTAVIEW TECHNOLOGY TO CONNECTED OVENS

0 950

ال‌جی از فناوری AIR FRY و KNOCK ON اینستاویو برای اجاق‌ گازهای متصل، رونمایی کرد.

نوآوری‌های جدید صنعت آشپزخانه، تهیه غذا را آسان‌تر، سریع‌تر و سالم‌تر می‌کنند.

 

فناوری AIR FRY و KNOCK ON اینستاویو برای اجاق‌ گازها

سئول، ۱۲ دسامبر ۲۰۱۹ – شرکت ال‌جی تجربه آشپزی بی‌نظیر در خانه را از طریق ThinQ RANGE WITH AIR FLY INSTAVIEW ال‌جی ارائه می‌دهد. این راه‌حل جامع پخت‌و‌پز، اقدام به ترکیب AIR FRY و فناوری محبوب اینستاویو ال‌جی کرده است و با همراهی خدمات مشتریان پیشرفته مبتنی بر هوش‌مصنوعی و قابلیت اتصال به سیتم عامل‌های هوشمند پخت‌و‌پز در یک بستر یکپارچه به کاربران الهام می‌دهد تا وعده‌های غذایی مغذی را در آسایش خانه‌های خود درست کنند.

فناوری AIR FRY و KNOCK ON اینستاویو برای اجاق‌ گازها

ویژگی جدید InstaView ThinQ Range AIR FRY

با ویژگی جدید InstaView ThinQ Range AIR FRY ال‌جی، کاربران می‌توانند، وعده‌های غذایی سالم و خوشمزه را در فر یا اجاق گاز خود آماده کنند. با ظرفیت کف فر ۱۷۹ لیتری، می‌توان وعده‌های غذایی سالم‌تر با میزان بسیار کمتر روغن در مقایسه با سرخ‌کن‌های سنتی ایجاد کرد، علاوه بر آن دیگر نیازی به لوازم جداگانه AIR FRY (لوازم سرخ کن) که موجب شلوغی آشپزخانه می‌شوند، نیست. فناوری True Convection ال‌جی باعث می‌شود تا هوای گرم با سرعت بالا درون محفظه فر به گردش درآید و در نتیجه غذاها از بیرون ترد و شکننده و از درون آبدار و به خوبی پخته شوند. و بدلیل آنکه با استفاده از این فناوری دیگر نیازی به گرمایش نیست، وعده های غذایی از یخچال تا پخته شدن کامل، سریعتر از اجاق‌های معمولی آماده می‌شوند.

ماشین‌های شستشو با ویژگی هوش‌مصنوعی ال‌جی را در اینجا بخوانید!

با استفاده از فناوری اینستاویو، میتوان تنها با دو بار ضربه زدن روی  شیشه اجاق یا فر، نور داخلی دستگاه را روشن کرده و روند پخت غذا را مشاهده کنیم و دیگر نیازی به باز کردن در فر برای مشاهده و کنترل غذا که باعث کند شدن عمل پخت‌و‌پز می‌شود، نیست. علاوه بر آن قابلیت Self clean (خود شستشویی) و Easy clean (شستشو آسان) به حفظ تمیزی حداکثری فر برای ارائه بالاترین عملکرد ممکن کمک می‌کند. Easy clean با استفاده از نیروی بخار و بدون هیچ ماده شیمیایی تنها در ۱۰ دقیقه باقیمانده غذاها را از دیواره فر پاک می‌کند و به طور همزمان Self clean با استفاده از حرارت بالا ذرات سرسخت‌تر غذا را از بین می‌برد.

فناوری AIR FRY و KNOCK ON اینستاویو برای اجاق‌ گازها

این فناوری پیشرفته می‌تواند به اپلیکیشن ThinQ ال‌جی متصل شود تا کاربران بتوانند با دسترسی به صدها هزار دستور پخت غذا از طرف شرکای آشپزی هوشمند مانند SideChef، Innit و Tovala  درست مثل یک آشپز حرفه‌ای در خانه آشپزی کنند. این اپلیکیشن دستور پخت غذا را مرحله به مرحله توسط یک تلفن هوشمند ارسال می‌کند و به فر یا اجاق‌گاز اجازه می‌دهد تا دما و حالت پخت‌و‌پز غذا را در هر مرحله تنظیم کنند.

فناوری AIR FRY و KNOCK ON اینستاویو برای اجاق‌ گازها

دامنه جدید از راه‌حل خدمات هوش‌مصنوعی ال‌جی پشتیبانی می‌کند، درخصوص مشکلات اخطار می‌دهد و پشتیبانی شخصی‌سازی شده‌ای را ارائه می‌دهد و با اتصال به بلندگوهای هوشمند دستیار گوگل و آمازون الکسا، Instaview ThinQ Range ال‌جی می‌تواند از هر اتاق داخل خانه کنترل و نظارت شود.

دن سونگ، رئیس شرکت لوازم خانگی الجی و شرکتAir Solution احضار داشت: “هدف نهایی شرکت ال‌جی Instaview ThinQ Range ، فراهم کردن وعده‌های غذای سالم با راحتی بیشتر می‌باشد.” “زمان پخت‌و‌پز سریعتر و تمیز کاری کمتر به معنی صرف زمان کمتری در آشپزخانه است و در نتیجه صرف زمان بیشتر برای خانواده و اوقات فراغت را به همراه دارد، و این هدف ما از استفاده از نوآوری برای زندگی بهتر است.”

مدل ۲۰۲۰ فر و اجاق  Instaview ThinQ Range ال‌جی برای اولین بار از هفتم ژانویه در نمایشگاه CES 2020 در غرفه #۱۱۱۰۰ در مرکز همایش‎‌های لاس‌‌وگاس رونمایی خواهد شد. برای آشنایی با دیگر محصولات ال‌جی نمایشگاه CES، #LGCES2020 را در رسانه‌های اجتماعی دنبال کنید.


منبع: lgnewsroom.com | فناوری AIR FRY و KNOCK ON اینستاویو برای اجاق‌ گازها

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 37 = 41