چگونه می‌توانیم تلویزیون آب خورده را تعمیر کنیم؟

3 2,768

هنگامی که تلویزیون‌تان از طریق آب آسیب دیده است، می‌توانید از طریق راهنمایی‌هایی که در این مقاله شرح داده شده است،‌ خودتان تلویزیون‌ به تعمیر تلویزیون آب خورده بپردازید. در این مقاله چند روش آسان برای تعمیر تلویزیون‌تان آورده گفته شده است. اگر این روش‌ها بر روی تلویزین‌تان تاثیری نداشتند، آسیبی هم به دستگاه شما نخواهند زد.

تعمیر تلویزیون آب خورده

۱. تلویزیون آب خورده را از برق بکشید

اگر احساس می‌کنید دستگاه تلویزیون شما به صورت نرمال کار نمی‌کند و صفحه به صورت واضح و مثل همیشه نمایش داده نمی‌شود،‌ یا حدس این را می‌زنید که دستگاه تلویزیون شما توسط آب آسیب دیده یا در حال سوختن است،‌ سریعا دستگاه را از برق بکشید. بعد از این کار شما طبیعتا می‌خواهید تلویزیون را برای تعمیر جابه جا کنید،‌ اما باید به مقدار آبی که وارد دستگاه شما شده است دققت کنید. اگر آب از تلویزیون چکه می‌کند حتما باید جای آن را تغییر دهید.

تعمیر تلویزیون آب خورده

۲. ناحیه آسیب دیده و خیس شده دستگاه تلویزیون را خشک نمایید

شما می‌توانید به راحتی قسمت آسیب دیده دستگاه را به راحتی توسط سشوار خشک کنید. برای خشک کردن دستگاه نباید زیاد از باد گرم استفاده کرده و حرارت را مستقیم به یک سمت بگیرید زیرا می‌تواند باعث آسیب دیدگی بیشتر تلویزیون شود. اگر دستگاه خشک کن شما دارای باد خنک است ترجیحا از آن استفاده نمایید تا در تلاش برای تعمیر دستگاه آسیب بیشتری به آن نزنید.

تعمیر تلویزیون آب خورده

۳. در تعمیر تلویزیون آب خورده صبور باشید

در بسیاری از مواقع،‌ شما می‌خواهید که دستگاه را خاموش کنید تا آب خود از دستگاه خارج شده و خشک شود البته ممکن است این تنها و راحت‌ترین راه ممکن باشد، اگر می‌خواهید تلویزیون خود را از این طریق تعمیر نمایید باید تلویزیون را در جای خشک که دارای تهویه هوای خوب و زیاد است قرار دهید، این پروسه باید یک یا دو روز طول بکشد. البته این روش تعمیر منوط به محل آسیب دستگاه تلویزیون شما است. ممکن است بخواهید پشت تلویزیون را باز کرده و در هوای خنک قرار دهید تا خشک شود. بعد از چند روز که تلویزیون شما کاملا خشک شد می‌توانید تلویزیون را به برق وصل کنید تا ببینید دوباره روشن می‌شود یا خیر.

تعمیر تلویزیون آب خورده

۴. متخصصان حرفه‌ای برای تعمیر تلویزیون آب خورده

در بیشتر مواقع تمام این کارها بی‌نتیجه خواهد بود که در این صورت می‌توانید با کارشناسان مجرب و آموزش دیده نمایندگی ما که به صورت ۲۴ ساعته و حتی در روزهای تعطیل در حال خدمت به مشتریان هستند تماس بگیرید تا در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه آسیب دیده یا سوخته از طریق آب برای شما اعزام شوند و در کوتاه‌ترین زمان و کم‌ترین هزینه دستگاه آسیب دیده شما را تعمیر نمایند.

ال جی سرویس می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌های انتخابی برای تعمیر تلویزیون‌های ال جی و حتی تلویزیون‌های دیگر باشد. مشتریان عزیز قادر خواهند بود با فراغ خاطر تعمیر لوازم‌های برقی خود را به نمایندگی ال جی سرویس بسپارند تا در کم‌ترین زمان و صرف هزینه معقول دستگاه آسیب دیده مشتریان را از خطر سوختن و خراب شدن مصون نگه دارند. نمایندگی ال جی سرویس تمام وسیله‌های برقی را با اعزام بهترین کارشناسان خود وسیله آسیب دیده را مصون نگه می‌دارد تا مشتریان مجبور به خرید دستگاه جدید نباشند.

تعمیر تلویزیون آب خورده

 

3 نظرات
  1. مازیار ساعی زاده می گوید

    دستگاه تلویزیون ما ابخورده بود تعمیرگاه های زیادی جهت تعمیر مراجعه کردیم ولی همه گفتن احتمال تعمیر خیلی ضعیف است و ممکن است صفحه کلا از بین برود که نهایتا طی مراجعه به نمایندگی ال جی شهریار دستگاه تعمیر شد و مشکل کاملا برطرف شد واقعا تعمیرات به صورت تخصصی انجام می گردد

  2. حسین اقبالی می گوید

    با اینکه تعمیر آبخوردگی ماژول کمی زمان بر شد ولی خوشحالم که تلویزیون تعمیر شد و نیازی به پرداخت هزینه ی بالا برای خرید دستگه نو نشدم

  3. زهرا سادات حسینی می گوید

    رفتار پرسنل نمایندگی خیلی مودبانه و دوستانه هستش ،من که خیلی راضی بودم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + = 17