درباره ما

نمایندگی تعمیرات اندیشه و شهریار ( قدمی ) :

نمایندگی ۱۰۱۱۹ شرکت گلدیران ال جی مفتخر است اعلام نماید که از آذر سال ۸۸ بصورت رسمی با کد نمایندگی ۱۰۱۱۹ فعالیت خود را در منطقه شهریار و اندیشه شروع کرده است مدیریت این نمایندگی بعهده جناب آقای محمد قدمی می باشد که ایشان در مقطع کارشناسی در رشته الکترونیک از دانشگاه تهران مرکز فارغ التحصیل شده است . آقای قدمی فعالیت فنی خود را از سال ۸۱ درشرکت سام سرویس بعنوان مدیر فنی آغاز نموده است ایشان همچنین عضو کارشناس اتحادیه صنف تعمیر کاران لوازم برقی شهرستان شهریار میباشند.

مجموعه نمایندگی ۱۰۱۱۹ با بیش از ۱۷ پرسنل در بخشهای مختلف فنی و اداری در ( تهران ، اندیشه فاز ۱ ، خیابان شاهد غربی پلاک ۱۲۱ ) مستقر می باشد از افتخارات این نمایندگی بیش از چند بار برگزیده شدن بعنوان نماینده برتر کشور و دفتر منطقه ای تهران و همچنین بیش از هشت بار تکنسین برتر و کادر اداری برتر از سوی شرکت بزرگ گلدیران انتخاب گردید که این انتخابات در نوع خود بی سابقه می باشد ما بخود می بالیم کلیه خدمات ما در منزل مشتری و باحضور مشتری صورت می گیرد مگر در موارد فوق نادر که نیاز به انتقال دستگاه به مرکز باشد .

نمایندگی ما تمامی دستگاه های صوتی و تصویری با مارک های مختلف را تعمیر می کند . برای در خواست تعمیر دستگاه و یا نصب دستگاه های خود با ما تماس بگیرید .

۰۲۱-۶۵۵۳۹۳۱۹ ، ۰۲۱-۶۸۲۶۳ ، ۰۹۳۸-۴۷۴۷۸۹۷