تلویزیون های ال جی و مشکلات خرابی های آن

آشنایی بیشتر با مشکلات تلویزیون های شرکت ال جی

0 5,736

تلویزیون های ال جی و مشکلات خرابی های آن

بیشتر تلویزیون‌های ال جی عیوبی یکسان پیدا می‌کنند. مشتریانی که تلویزیون ال جی را انتخاب کرده و در خانه خود این نوع برند را دارند ممکن است مشکلاتی از قبیل روشن و خاموش شدن متوالی تلویزیون ال جی، قطع شدن تصویر تلویزیون ال جی در حالی‌که صدا دارد،‌ تلویزیون در حالت HDMI تصویر ندارد، علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال جی، پاک شدن حافظه تلویزیون، خرابی برد پاور سری lb ،‌ خاموش شدن خود به خودی تلویزیون و خرابی تلویزیون‌ها را در دستگاه خود مشاهده کرده باشند.

دلیل خاموش روشن شدن تلویزیون های ال جی

علت تمامی این مشکلات در مقاله‌های قبلی شرح داده شده است. بهترین کاری که در این مواقع مشتریان باید انجام دهند تماس با نمایندگی‌ ال جی سرویس است تا ال جی سرویس در اسرع وقت متخصصان و تعمیرکاران حرفه‌ای خود را اعزام نموده تا مشکلات موجود در دستگاه تلویزیون ال جی مشتریان حل شود. مشکلاتی که در بالا ذکر شد توسط مهندسان حاذق و با تجربه نمایندگی ال جی سرویس حل خواهند شد.

تلویزیون lg

شناخت بیشتر مشکلات در مدل های مختلف

مدل‌ های مختلف تلویزیون‌ های ال جی دارای عیوب مختص خود هستند که مهندسان و متخصصان حاذق ما در شناخت و حل کردن این مشکلات بیار حرفه‌ ای هستند.  بعضی از این مشکلات عبارتند از روی استندبای ماندن تلویزیون‌های ۴۲Led5600، خرابی بک لایت در مدل تلویزیون‌ های سری LA،‌ مشکل استندبای رفتن تلویزیون‌ های ۴۲la6600،‌ مشکل بک لایت در تلویزیون‌های LB،‌ مشکل خاموش و روشن شدن سری ۴۲LH597،‌ خرابی برد مین در مدل ۴۹lh510، مشکل پاک شدن برنامه تلویزیون در مدل ۴۲lb552v

مشکل مین برد در دو مدل ۴۲lj510 و  LM،‌ مشکل خرابی مین برد در تلویزیون‌های LD و ۴۳uj651،‌ مشکل خرابی بک لایت در سری LF،‌ مشکل خاموش روشن شدن موقع کار در مدل ۴۲lcd460 و مشکل دیر روشن شدن در تلویزیون‌ها که اغلب به دلیل خرابی پاور در تلویزیون‌ها است که این مشکل به راحتی قابل تعمیر هستند.

قطع و وصل لحظه ای صفحه تلویزیون

مکان های مناسب برای تعمیر لوازم خانگی ال جی

ال جی سرویس می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ های انتخابی برای تعمیر تلویزیون‌ های ال جی و حتی تلویزیون‌ های دیگر باشد. مشتریان عزیز قادر خواهند بود با فراغ خاطر تعمیر لوازم‌های برقی خود را به نمایندگی ال جی سرویس بسپارند تا در کم‌ترین زمان و صرف هزینه معقول دستگاه آسیب دیده مشتریان را از خطر سوختن و خراب شدن مصون نگه دارند.

نمایندگی ال جی سرویس تمام وسیله‌های برقی را با اعزام بهترین کارشناسان خود وسیله آسیب دیده را مصون نگه می‌دارد تا مشتریان مجبور به خرید دستگاه جدید نباشند. تعمیرکاران و کارشناسان ما به صورت ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیل در حال ارائه خدمت به مشتریان عزیز هستند. تمامی اقدامات تعمیر در مرکز ال جی سرویس، بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی شرکت  ال جی انجام می‌شود.

اگر  تلویزیون شما به هر دلیلی دچار مشکل شده است کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۶۵۶۵۹۳۱۹ ، ۰۲۱-۶۸۲۶۳ ، ۰۹۳۸-۴۷۴۷۷۸۹۱

برای درخواست تعمیر تلویزیون اینجا کلیک کنید!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + 1 =