تلویزیون های ال جی و مشکلات خرابی های شایع در مدل های مختلف آن را بشناسید

0 5,574

بیشتر تلویزیون‌های ال جی عیوبی یکسان پیدا می‌کنند. مشتریانی که تلویزیون ال جی را انتخاب کرده و در خانه خود این نوع برند را دارند ممکن است مشکلاتی از قبیل روشن و خاموش شدن متوالی تلویزیون ال جی، قطع شدن تصویر تلویزیون ال جی در حالی‌که صدا دارد،‌ تلویزیون در حالت HDMI تصویر ندارد، علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال جی، پاک شدن حافظه تلویزیون، خرابی برد پاور سری lb ،‌ خاموش شدن خود به خودی تلویزیون و خرابی تلویزیون‌ها را در دستگاه خود مشاهده کرده باشند. علت تمامی این مشکلات در مقاله‌های قبلی شرح داده شده است. بهترین کاری که در این مواقع مشتریان باید انجام دهند تماس با نمایندگی‌ ال جی سرویس است تا ال جی سرویس در اسرع وقت متخصصان و تعمیرکاران حرفه‌ای خود را اعزام نموده تا مشکلات موجود در دستگاه تلویزیون مشتریان حل شود. مشکلاتی که در بالا ذکر شد توسط مهندسان حاذق و با تجربه نمایندگی ال جی سرویس حل خواهند شد.

همان‌طور که می‌دانید برند ال جی یکی از برترین ‌برند‌های تولید تلویزیون است که در سال ۲۰۱۸ با اختلافی زیاد نسبت به دیگر شرکت‌ها در صدر جدول برترین‌ها قرار گرفته است. خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر ال جی سرویس مختص به مدل، اشکال و نوعی خاص از دستگاه تلویزیون نیست و کلیه مدل‌های تلویزیون را پشتیبانی میٰ‌کند.

تلویزیون lg

مدل‌های مختلف تلویزیون‌های ال جی دارای عیوب مختص خود هستند که مهندسان و متخصصان حاذق ما در شناخت و حل کردن این مشکلات بیار حرفه‌ای هستند.  بعضی از این مشکلات عبارتند از روی استندبای ماندن تلویزیون‌های ۴۲Led5600، خرابی بک لایت در مدل تلویزیون‌های سری LA،‌ مشکل استندبای رفتن تلویزیون‌های ۴۲la6600،‌ مشکل بک لایت در تلویزیون‌های LB،‌ مشکل خاموش و روشن شدن سری ۴۲LH597،‌ خرابی برد مین در مدل ۴۹lh510، مشکل پاک شدن برنامه تلویزیون در مدل ۴۲lb552v،‌ مشکل مین برد در دو مدل ۴۲lj510  و  LM،‌ مشکل خرابی مین برد در تلویزیون‌های LD و ۴۳uj651،‌ مشکل خرابی بک لایت در سری LF،‌ مشکل خاموش روشن شدن موقع کار در مدل ۴۲lcd460 و مشکل دیر روشن شدن در تلویزیون‌ها که اغلب به دلیل خرابی پاور در تلویزیون‌ها است که این مشکل به راحتی قابل تعمیر هستند.

ال جی سرویس می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌های انتخابی برای تعمیر تلویزیون‌های ال جی و حتی تلویزیون‌های دیگر باشد. مشتریان عزیز قادر خواهند بود با فراغ خاطر تعمیر لوازم‌های برقی خود را به نمایندگی ال جی سرویس بسپارند تا در کم‌ترین زمان و صرف هزینه معقول دستگاه آسیب دیده مشتریان را از خطر سوختن و خراب شدن مصون نگه دارند. نمایندگی ال جی سرویس تمام وسیله‌های برقی را با اعزام بهترین کارشناسان خود وسیله آسیب دیده را مصون نگه می‌دارد تا مشتریان مجبور به خرید دستگاه جدید نباشند. تعمیرکاران و کارشناسان ما به صورت ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیل در حال ارائه خدمت به مشتریان عزیز هستند. تمامی اقدامات تعمیر در مرکز ال جی سرویس، بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی شرکت  ال جی انجام می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

− 1 = 1