یخچال‌های Family Hub دارای ویژگی‌های هوش‌مصنوعی جدید

Samsung’s Family Hub Brings Food AI and Automation into the Kitchen at CES 2020

0 882

Family Hub سامسونگ، در نمایشگاه CES 2020 غذای مبتنی بر هوش‌مصنوعی و اتوماسیون را به آشپزخانه می‌آورد.

نسل بعدی یخچال‌های Family Hub دارای ویژگی‌های هوش‌مصنوعی جدید برای برنامه‌ریزی وعده‌های غذایی از فروشگاه مواد غذایی تا خانه شما می‌باشند.

یخچال‌های Family Hub دارای ویژگی‌های هوش‌مصنوعی جدید

امروز شرکت سامسونگ از جدیدترین مدل یخچال فریزرهای Family Hub خود رونمایی کرد، این یخچال‌فریزرها دارای ویژگی‌های هوشمند جدید هستند که برنامه‌ریزی وعده‌های غذایی و سایر کارهای روزمره را به صورت خودکار انجام می‌دهند و تجربه‌ی شخصی‌تری را ارائه می‌دهد. Family Hub سال ۲۰۲۰ باعث شده تا خانواده‌ها بتوانند لحظات مهم زندگی را با یکدیگر به راحتی به اشتراک بگذارند و بیشتر دستگاه‌های متصل را در خانه هوشمند خود کنترل کنند.

یخچال‌های Family Hub دارای ویژگی‌های هوش‌مصنوعی جدید

جان هرینگتون، معاون ارشد مدیر کل و مدیر شرکت لوازم خانگی سامسونگ در ایالت متحده آمریکا می‌گوید: ” ما در پنج سالی که از راه‌اندازی Family Hub می‌گذرد، نوآوری‌هایی را ارائه دادیم که روش‌های مدیریت روزانه خانواده‌های شلوغ و مدرن را انعکاس می‌کنند. ” “جدیدترین Family Hub‌ها با ویژگی‌های نظیر شخصی‌سازی و هوشمندی بیشتر، از خلاقانه‌ترین مدل‌ها هستند، ویژگی‌های این Family Hubها، خانواده‌ها را قادر می‌سازد تا بهتر به یکدیگر متصل شوند.”

اپلیکیشن‌های Apple TV و Apple TV+ در تلوزیون‌های سال ۲۰۱۹ ال‌جی را در اینجا بخوانید!

جدیدترین مدل Family Hubها، ساده، مدرن و در عین حال پیشرفته هستند؛ که آن‌ها را به عنوان یک محصول عالی برای آشپزخانه‌های متصل امروز تبدیل کرده است. در پاسخ به سال‌ها بینش مصرف‌کننده نسبت به Family Hubها، نسل بعدی، ویژگی‌های خلاقانه‌ای ارائه می‌دهند که مردم بیشتر خواستار آن ویژگی‌ها می‌باشند. دوربین‌های پیشرفته هوش‌مصنوعی در داخل یخچال‌فریزرها برنامه‌ریزی وعده‌های غذایی قابل تفکر را ارتقا می‌دهند و متناسب با ترجیحات شخصی، دستورالعمل‌های غذایی را پیشنهاد می‌کنند.Family Hub جدید همچنین خانواده‌ها را قادر می‌سازد تا انواع بیشتر سرگرمی‌ها و رسانه‌ها را با یکدیگر به اشتراک بگذارند و سطح جدیدی از کنترل را به خانه متصل می‌آورد.

برنامه‌ریزی غذایی هوشمند

امروزه Family Hubها ساده‌تر و شخصی‌سازی شده تر از همیشه هستندکه به معنی آن است که شما وقت کمتری را برای تهیه غذا صرف خواهید کرد و فرصت بیشتری برای لذت بردن از غذا خواهید داشت. این برنامه تمام تجربه‌های غذایی را، برای شما سفارشی می‌کند، براساس تنظیمات غذایی که شما تعیین می‌کنید؛ دستورالعمل‌های هوشمند پخت غذا پیشنهاد می‌کند، به شما کمک می‌کند تا یک برنامه‌غذایی هفتگی را براساس موجودی یخچال‌و‌فریزر خود ایجاد کنید و در نهایت در تهیه یک لیست خرید با تمام موارد مناسب به شما کمک می‌کند.

دوربین های ViewInside ، Family Hub با فناوری جدید تشخیص تصویری هوش‌مصنوعی به‌روز‌رسانی شده، به طور خودکار محصولات موجود در یخچال شما را اسکن می‌کنند، آن ها را شناسایی نموده و در مواردی که اقلام توسط خانواده شما اضافه یا کاسته شوند، به شما اطلاع می‌دهند.

برنامه‌ریز غذایی Family Hub هوشمندتر نیز شده است و ویژگی Quick Plan آن اکنون، دستورالعمل‌های غذایی با‌ارزش توصیه شده برای یک هفته را، فقط با یک کلیک ارائه می‌دهد.

یخچال‌های Family Hub دارای ویژگی‌های هوش‌مصنوعی جدید

یکی دیگر از ویژگی‌های جدید برنامه‌ریزی غذایی از طریق فناوری نوآورانه Whisk به Family Hub منتقل می‌شود، Whisk یک استارتاپ هوش‌مصنوعی غذا می‌باشد، که به تازگی توسط Samsung NEXT معرفی شده است. Whisk از طریق تنظیم دستورالعمل‌های غذایی بر اساس تعداد مهمان‌ها مورد انتظار و همچنین تهیه یک لیست خرید هوشمند که مواد را از چندین دستورالعمل یکسان می‌سازد، به شما در برنامه‌ریزی یک وعده‌غذایی کامل و یا حتی یک هفته ارزش غذایی کمک می‌کند.

خانواده خود را نزدیک‌تر بیاورید.

از زمان راه‌اندازی Family Board در سال گذشته، خانواده‌ها از صفحه مجازی اعلانات استفاده کردند، تا لحظات خاص زندگی خود را تقویت کنند و آهنگ‌ها و تصاویر مورد علاقه خود را به اشتراک بگذارند تا تمام خانواده با آن‌ها در تعامل باشند. اکنون، برای اولین بار، Family Boardها از کلیپ‌های ویدیویی پشتیبانی می‌کنند، بنابراین شما می‌توانید ویدیوها را از تلفن هوشمند خود به یخچال‌ها انتقال دهید و خاطرات مهم را با‌هم تجربه کنید.

Family Hub برای سهولت اشتراک گذاری ویژگی SmartView را نیز بروزرسانی کرده است، این ویژگی محتوای تلوزیون‌های متصل سامسونگ و تلفن‌های همراه سامسونگ را منعکس می‌کند. شما می‌توانید با حالت تصویر صورت (portrait) از فیلم‌های عمودی تلفن هوشمند و همچنین محتوای رسانه‌های اجتماعی مورد علاقه خود در صفحه کامل Family Hub لذت ببرند. اعضای خانواده شما با وجود تقریبا دوازده گزینه در دسترس، می‌توانند همچنان از موسیقی‌های برنامه‌های پخش موسیقی مورد علاقه خود لذت ببرند.

خانه هوشمند خود را وصل و کنترل کنید.

Family Hub جدید، مدیریت خانه شما را به سطح جدیدی می‌رساند. شما می‌توانید بیش از ۱۰۰۰ محصول سازگار با SmartThings را در سراسر خانه خود نظارت و کنترل کنید. برای نمونه: چراغ‌ها را روشن و یا خاموش کنید، مشاهده کنید که چه فردی مقابل یخچال ایستاده است، دما را تنظیم کنید و یا در یخچال را قفل کنید. اکنون با اضافه شدن ابزار ویدیویی جدید SmartThings شما می‌توانید چندین دوربین امنیتی را با یک نگاه مشاهده کنید و از آشپزخانه، خانه متصل خود را نظارت کنید. به‌روز‌رسانی‌های جدید نرم‌افزار Family Hub‌، بهار امسال عرضه خواهد شد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و یا لوازم خانگی سامسونگ به آدرس www.samsung.com مراجعه کنید.


منبع: news.samsung.comیخچال‌های Family Hub دارای ویژگی‌های هوش‌مصنوعی جدید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

25 − = 20