گسترش رهبری سامسونگ در صنعت لوازم خانگی

Samsung Expands Leadership in Home Appliances with Smart, New Products Designed Around You

0 1,176

سامسونگ رهبری خود را در صنعت لوازم خانگی با استفاده از طراحی محصولات هوشمند و جدید گسترش می‌دهد.

سامسونگ، به مجموعه خط تولید محصولات متصل سال ۲۰۲۰ خود، range‌های (اجاق‌گاز آشپزخانه) کشویی، یک یخچال‌فریزر ساید‌بای‌ساید جدید Family Hub و سطح جدیدی از مراقبت از لباس را اضافه نموده است.

گسترش رهبری سامسونگ در صنعت لوازم خانگی

سامسونگ، شماره یک فروش لوازم‌خانگی در آمریکا، با عرضه محصولات جدید خلاقانه در نمایشگاه صنعت آشپزخانه و حمام سال ۲۰۲۰، مجموعه بازار گسترده و عمیق خود را تقویت نمود. خط تولید برتر جدید اجاق‌گاز کشویی، اولین یخچال‌فریزر ساید‌بای‌ساید Family Hub و سطح جدیدی از مراقبت از لباس با AirDresser موجب ارائه کنترل هوشمند و طراحی پیشگامانه شده است که امروزه مشتریان از سامسونگ انتظار دارند.

جان هرینگتون، معاون مدیرکل و مدیر شرکت لوازم خانگی سامسونگ احضار داشت:” فناوری و نوآوری در DNA شرکت سامسونگ است، ما به دقت به خواسته‌های مصرف‌کنندگان که برای خانه‌های مدرن و متصل خود نیاز دارند، گوش می‌دهیم.” ” این محصولات توسط شرکت سامسونگ طراحی شده‌اند و به همین دلیل تمام جزئیات آن‌ها از رنگ گرفته تا تجربه کاربری مورد بررسی قرار گرفته است و از ارائه نوآوری‌هایی که به خانواده‌ها برای داشتن راحتی و کارآمدی بیشتر در زندگی‌ کمک می‌کند، اطمینان حاصل می‌شود. “

سامسونگ به اولین برند لوازم خانگی تبدیل شده‌است، چراکه همچنان به نوآوری از طریق لوازم خانگی ممتاز خود که شیوه زندگی ما را تکمیل می‌کند، ادامه می‌دهد. هر یک از لوازم خانگی سامسونگ می‌توانند متناسب با فضای کاربران تنظیم شوند و با سبک زندگی آنان مطابقت داشته باشند.

اجاق‌گازهای (Range) جدید کشویی با کنترل هوشمند

تنها در چندین سال کوتاه، با جابه‌جایی مرزهای ممکن صنعت لوازم‌خانگی، معرفی فناوری‌های جدید نوآورانه و ارائه راه‌حل‌هایی برای طراحی و عملکرد که باعث می‌شود مردم زمان کارآمدتری را در آشپزخانه سپری کنند، سامسونگ به رهبر نوآوری‌های آشپزی در آمریکا تبدیل شده ‌است.

گسترش رهبری سامسونگ در صنعت لوازم خانگی

سامسونگ در حال پیشرفت بیشتر برای بهره‌وری از زمان با استفاده از خط‌تولید اجاق‌گازهای کشویی که آشپزی را آسان می‌کنند، می‌باشد. این اجاق‌گازهای جدید آشپزخانه، یک تجربه کاربری مجدد ترسیم شده را ارائه می‌دهند که آشپزی را برای شما آسان می‌کند و تمام پتانسیل شما به عنوان آشپز خانه را بیرون می‌آورد و به نمایش می‌گذارد. مدل‌های خاصی از اجاق‌ها را می‌توان از طریق دستیار صوتی محبوب کنترل کرد، مثلا هنگامی که در حال ترکیب مواد اولیه برای درست کردن غذا هستید می‌توانید دستور دهید تا فر زودتر گرم شود. این اجاق‌گازها همچنین ترجیحات و عادات آشپزی شما را یاد می‌گیرند، در نتیجه هر چه بیشتر مورد استفاده قرار بگیرند، نیازهای شما را بهتر درک می‌کنند. بنابراین اگر شما اجاق‌گاز را مرتبا در دمای معینی تنظیم کنید تا کوکی‌های مورد علاقه خانواده خود را بپزید، هنگام دستور برای از پیش گرم‌کردن، ابتدا اجاق گاز درجه حراراتی را به شما پیشنهاد می‌دهد.

تلوزیون‌های OLED ال‌جی رویاهای خالقانشان را تحقق می‌بخشند را در اینجا بخوانید!

خطوط ساده و تمیز و همچنین طراحی زیبا اجاق‌گازهای کشویی، چشم‌انداز داخلی زیبایی به آشپزخانه شما می‌بخشد و نصب آسان آن نیز به معنی آن است که شما به انجام پروژه بازسازی کامل یا همان فرآیند پیچیده نصب نیاز ندارید. به منظور اطمینان از هماهنگی اجاق‌گازها با دیگر دکوراسیون آشپزخانه، شما می‌توانید از بین مدل‌های ضدزنگ سیاه، ضدزنگ و یا مدل‌های جدید ضدزنگ Tuscan استفاده کنید. رابط کاربری ساده و کاملا مستقیم اجاق‌گازهای کشویی با یک صفحه کنترل مجدد طراحی شده که حداقل دکمه‌ها را دارد و هنگام آشپزی اطلاعات مورد نیاز شما را ارائه می‌دهد. نمای بیرونی این نوع اجاق مقاوم در برابر اثر انگشت، به راحتی تمیز می‌شود و دستگیره طراحی شده مکانیکی به شما امکان کنترل و نظارت بهتر را می‌دهد.

اجاق‌گازهای کشویی از طریق قابلیت Air Frying و پخت‌و‌پز دقیق مورد نیاز آشپزها، روش آشپزی سالم‌تری را به شما ارائه می‌دهد. با استفاده از شعله‌های خوراک‌پزی با قدرت  ۲۳K BTU Duelکه بالاترین قدرت را در این طبقه‌بندی دارند، شما می‌توانید به صورت چند‌جانبه به سرعت آب را بجوشانید و یا شکلات را در دمای مورد نظر ذوب کنید.

اجاق‌گاز‌های کشویی آرامش ذهن را همانطور که انتظار دارید، برای شما در خانه به ارمغان می‌آورد. به دلیل اینکه اجاق‌گازهای کشویی متصل هستند، شما می‌توانید از راه دور دما را با زمان پخت‌و‌پز از طریق تلفن همراه هوشمند خود نظارت و بررسی کنید، حتی اگر به جای آشپزخانه در اتاق‌خواب حضور داشته باشید. این اجاق‌گازها به شما امکان بررسی دستور غذا از طریق اپلیکیشن SmartThings و ارسال آنچه که انتخاب کرده‌اید به اجاق گاز را می‌دهند تا از این طریق، آماده‌سازی وعده‌های غذایی، آسان شود.

خط تولید اجاق‌گازهای کشویی گزینه‌ای برای نیازهای هر خانواده‌ای ارائه می‌دهد. این خط تولید مدل‌های گازی، برقی، القایی و سوخت دوگانه از جمله ویژگی FlexDuo سامسونگ را عرضه می‌کند که به شما امکان انتخاب بین یک یا دو اجاق‌گاز را می‌دهد.

یک Family Hub برای همه

سامسونگ در بازار ایالات متحده آمریکا به عنوان برند شماره یک یخچال‌و‌فریزر پیشرو است و Family Hub که شکل و عملکرد یخچال را مجددا ترسیم کرده است، دلیل اصلی این امر است. سامسونگ با هر نسل جدیدی از Family Hub ، مدل‌ها و نوآوری‌های جدیدی را ارائه داده است، که در نتیجه باعث شده تا خانواده‌ها به هم نزدیک‌تر شوند، برنامه غذایی خانواده‌ها ساده‌تر شود و کنترل بیشتری را بر خانه‌های هوشمند به خانواده‌ها ارائه ‌شود.

گسترش رهبری سامسونگ در صنعت لوازم خانگی

امروزه با استفاده از یخچال‌فریزرهای ساید‌بای‌ساید مدرن جدید، به معنای واقعی یک Family Hub برای همه وجود دارد. شکل مدرن و ظاهر داخلی برتر و همچنین درهای زیبا و صاف، پخش‌کن بسیار کوچک و دستگیره‌های جدا شونده؛ با وسایل آشپزخانه و کابینت‌های خانه شما مطابقت خواهند داشت. تفاوتی ندارد که شما مدل ضدزنگ سیاه و یا تنها ضدزنگ را انتخاب کنید، در هر صورت با ویژگی مقاوم دربرابر اثر انگشت، تمیز کردن این نوع یخچال آسان خواهد شد.

هر مدل دارای یک طراحی داخلی با ظرفیت بیشتر به منظور ایجاد فضا برای مواد غذایی بیشتر است؛ چراکه با وجود فناوری خنک‌کننده همه‌جانبه، چندین دریچه داخلی، غذا را خنک و ساده نگه می‌دارند. شما همچنین می‌توانید با استفاده از لامپ‌های LED که به خوبی زیبایی داخل یخچال را نمایان می‌کند، همه چیز را به وضوح مشاهده کنید. ویژگی دیگر آن است که یخ ساز با ظرفیت بالا این یخچال، بدلیل طراحی داخلی کوچک خود، فضای قفسه‌ای را برای وسایل منجمد شما ذخیره می‌کند.

گسترش رهبری سامسونگ در صنعت لوازم خانگی

Family Hub خانواده‌ها را به هم نزدیک‌تر می‌کند و ارتباط را ساده می‌سازد. Family Hub به شما کمک می‌کند تا فرهنگ مشترک خود را از طریق خانواده ایجاد کنید، که این عمل از طریق تابلوی اعلانات دیجیتالی که در آن همه می‌توانند به راحتی یادداشت‌ها، عکس‌ها یا فیلم‌هایی که می‌خواهند بر روی صفحه نمایش به اشتراک بگذارند، انجام می‌شود. با ویژگی View inside می‌توانید در هر زمان و هرجا، داخل یخچال خود را مشاهده کنید. Family Hub همچنین نمای هوشمند پیشرفته‌ای را ارائه می‌دهد و یک تجربه یکپارچه معکوس بر صفحه نمایش از تلفن‌های هوشمند گلگسی و تلوزیون‌ها را عرضه می‌کند و آن را به یک سرگرمی بی‌پایان در آشپزخانه تبدیل می‌کند.  Family Hub با استفاده از اپلیکیشن SmartThings به کنترل از راه دور برای خانه هوشمند شما تبدیل می‌شود، به شما امکان می دهد همه لوازم هوشمند خود را فورا متصل، نظارت و کنترل کنید و با آیتم‌های هوشمند SmartThings  از جمله چندین دوربین با یک نگاه واحد، کار می‌کند.

استانداردی جدید برای مراقبت شخصی با استفاده از AirDresser

سامسونگ استانداردهای جدیدی را برای مراقبت شخصی در منزل با یک راه‌حل آسان، راحت و همه‌جانبه در اختیار شما قرار می‌دهد که به شما کمک می‌کند تا از برخی از سرمایه‌گذاری‌های با ارزش خود یعنی همان لباس خود، مراقبت کنید. و این کار پیش‌پا‌افتاده را به فعالیتی تبدیل می‌کند که دیگر نگران آن نباشید.

AirDresser با استفاده از فناوری بخار برای اتو کردن چروک‌ها، از بین بردن بو و ضد عفونی کردن لباس، به گونه‌ای که لباس تمیز و نو به نظر برسد، استفاده می‌کند و لباس را ظرف مدت کمتر از ۴۸ دقیقه آماده استفاده می‌کند. AirDresser همچنین می تواند زمانیکه که لباس های شما آماده هستند، از طریق اپلیکیشن SmartThings هشدار بفرستد و حتی این امکان به شما داده شده که با استفاده از همین اپلیکیشن از راه دور، گزینه‌های دیگر مراقبت از لباس را نظارت، کنترل و بارگیری کنید.

AirDresser می‌تواند در جایی مناسب در خانه شما مانند کمد، اتاق یا هر بخش دیگری قرار بگیرد چراکه به هنگام استفاده از AirDresser نیازی به آب نیست.

گسترش رهبری سامسونگ در صنعت لوازم خانگی

در نیمه اول سال، یخچال‌فریزر ساید‌بای‌ساید سامسونگ در چندین مدل مختلف از جمله Family Hub در بازار خورده فروشان و به صورت آنلاین در سراسر ایالات متحده آمریکا موجود است و AirDresser در سایت Samsung.com در دسترس خواهد بود و همچنین اجاق‌گاز کشویی جدید در نیمه دوم سال عرضه می‌شود.

همه این نوآوری‌ها در نمایشگاه KBIS سامسونگ، واقع در غرفه C6307 در مرکز همایش‌های لاس‌وگاس از  ۲۱ تا ۲۳ ژانویه به نمایش گذاشته شده است. برای اطلاع بیشتر از راه‌حل‌های سازنده سامسونگ، می‌توانید به آدرس www.samsungbuilder.com مراجعه کنید.


منبع: news.samsung.com | گسترش رهبری سامسونگ در صنعت لوازم خانگی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

− 3 = 3