چشم انداز جدیدی که توسط هوش مصنوعی توسط سامسونگ برای خانه متصل طراحی شده است

Samsung lays out Vision for Connected Living powered by AI at CES 2019

0 897

سامسونگ چشم انداز جدیدی که توسط هوش مصنوعی برای خانه متصل طراحی شده است، در سخنرانی CES سال ۲۰۱۹ معرفی کرد.

 

یون لی، معاون ارشد رئیس شرکت سامسونگ در آمریکا، محصولات جدید این شرکت را در کنفرانس مطبوعاتی CES در لاس وگاس در روز دوشنبه ۷ ژانویه ۲۰۱۹ ارائه داد. سامسونگ از دستگاه‌های هوشمند و متصل در سراسر بخش‌های لوازم خانگی، سرگرمی‌های خانگی، محاسبات تلفن‌ همراه، خودرو و دسته بندی رباتیک به عنوان بخشی از چشم‌انداز خود برای زندگی متصل رونمایی کرد.

زمانیکه سامسونگ در کنفرانس CES در سال ۲۰۱۸ روی صحنه رفت، یک چشم انداز خیره کننده‌ای برای زندگی متصل ارائه داد که مستلزم دخیل کردن نیم میلیارد دستگاه متصل و هوشمند بود که هر سال فروخته می‌شوند.

در طول سال ۲۰۱۸ شرکت سامسونگ برای تحقق بخشیدن به این چشم انداز گام‌های زیادی برداشت: ما ابتدا اپلیکیشن جدید و تلفیقی SmartThings را معرفی کردیم که تمام پلتفرم‌های IOT سامسونگ شامل SamSung Connect، Smart Home، Smart View و موارد دیگر را به هم متصل می‌کند و به صورت همزمان، تعداد دستگاه‌های سازگار با SmartThings، از جمله محصولاتی از آمازون، گوگل، پلوم (Plume) و رینگ (Ring) را به دو برابر افزایش دادیم.

چشم انداز جدیدی که توسط هوش مصنوعی توسط سامسونگ برای خانه متصل طراحی شده است

در اوایل این ماه؛ در سخنرانی CES، من و همکارانم در شرکت سامسونگ توضیح دادیم که چگونه به لطف پیشرفت در فناوری‌های پیشگام مانند ۵G و هوش مصنوعی برای تحقق چشم انداز خود در زندگی متصل قدم دیگری در سال ۲۰۱۹ برداشتیم _ نوآوری‌هایی که اتصال بی‌نظیر و حتی خلق تجربیات یکپارچه‌تری را در بین دستگاه‌ها و پلتفرم‌ها امکان پذیر می‌‌‌کنند.

سامسونگ با بهره‌گیری از عمق تخصص بی‌نظیر خود در فناوری مصرف‌کننده وIOT، برای اولین بار از طریق یک تجربه متصل، واحد، همه‌گیر، یکپارچه و هوشمند  اقدام به آسانتر کردن زندگی یا تجربه کاربری کرد.

۵G با ویژگی‌های سرعت زیاد، ظرفیت داده و تاخیر کم در ارائه داده، موجب اتصال و برقراری ارتباط به شکلی است که فقط می توانیم در خواب ببینیم.

۵G امروز در اینجا حضور دارد: بلوک‌های ساختمانی که در سراسر کشور مستقر شده‌اند که در نتیجه موجب افزایش سرعت و نحوه تفکر در موارد استفاده ۵G متحول شده‌اند.

در حالیکه IOT و ۵G در چگونگی نحوه اتصال ما متحول شده‌اند، هوش مصنوعی انقلابی در دستگاه‌های متصل ایجاد کرده است. هوش مصنوعی تمام چشم انداز ما از آینده است زیرا دنیا پیچیده امروز را ساده می‌کند و در نتیجه با صرفه جویی زمان  به مشتریان اجازه می‌دهد تا برای آنچه که بیشتر دوست دارند، زمان بیشتری صرف کنند. فناوری هوش مصنوعی در سال ۲۰۱۹ فناوری غالب می‌باشد.

THINQ عرضه شده ال‌جی، مدیریت خانه هوشمند برای زندگی بهتر را توسعه می‌دهد و آن را آسان می‌‌کند. را در اینجا بخوانید!

مطابق برآورد CTA’s 2018 Consumer Sentiment، نیمی از پاسخدهندگان معتقدند که دستگاه‌ها و خدماتی که براساس هوش مصنوعی طراحی شده‌اند، در حال حاضر تاثیر معناداری در زندگی دارند و یا در سال آینده خواهند داشت. در همین حال نزدیک به دو سوم خدمات و محصولات دارای هوش مصنوعی تاثیر قابل ملاحظه‌ای در زندگی روزمره دارند. بدیهی است که مصرف‌کنندگان نه تنها از هوش مصنوعی، راحتی و رفاه بیشتری دریافت می‌کنند بلکه علاقمند تا از هوش مصنوعی در خدمات و محصولات مورد استفاده روزمره خود، بهره ببرند.

ما در سامسونگ معتقدیم که هوش مصنوعی باید از طریق آسانتر کردن، راحتتر کردن و بهتر کردن زندگی، تجربه کاربری را ارتقا ببخشد. ما به هوش مصنوعی اجازه می‌دهیم تا کارهای کوچک را انجام بدهند و در کارهای بزرگ کمک کنند، بنابراین مشتریان می‌توانند روی مسائلی که برایشان اهمیت بیشتری دارند، بیشتر تمرکز کنند. در سراسر خانه، دفتر، اتومبیل و حتی جیب شما، ما فراتر از پاسخگویی به سوالات و خرید محصولات هستیم؛ درنتیجه می توانید یک زندگی هوشمندتر و متصل را تجربه کنید.

چشم انداز جدیدی که توسط هوش مصنوعی توسط سامسونگ برای خانه متصل طراحی شده است

برای این منظور، Bixby به یک پلتفرم باز هوش مصنوعی مقیاس پذیر تبدیل شده است. در سال آینده، ما Bixby را به محصولات بیشتری اضافه می‌کنیم، شرکای بیشتری مانند گوگل و ایهارت ردیو (iHeartRadio) را معرفی می‌کنیم و به افراد روش‌های بیشتری برای استفاده از هوش مصنوعی در طول روز می‌دهیم. ما همچنین در حال گسترش هوش مصنوعی هستیم و محصولات بیشتری را به فناوری هوش مصنوعی مجهز می‌کنیم.

برای پنجاه سال، سامسونگ با نتیجه مشابه موفقیت آمیز، وارد دسته لوازم الکتریکی مصرفی یکی پس از دیگری شده است. امروز، سامسونگ سهم بازار جهانی را در تلفن‌های هوشمند، تلوزیون و نیم رساناها رهبری می‌کند. در ایالت متحده آمریکا، ما بازار یخچال‌ و ماشین لباسشویی front-load را رهبری می‌کنیم.

درحالیکه سامسونگ همواره با محصولات فوق‌العاده خود تعریف شده است، امروزه قدرت واقعی سامسونگ در قدرت و وسعت portfolio است: فقط سامسونگ توانایی اتصال خدمات هوش مصنوعی به سراسر portfolio را دارد، بنابراین مردم می‌توانند پتانسیل کامل portfolio را تجربه کنند.

در سال ۲۰۱۹ مشتریان متوجه می‌شوند که چگونه این چشم انداز در قالب عامل‌هایی مانند هوش مصنوعی بیشتر برای مصرف کنندگان، اپلیکیشن‌های جدید هوش مصنوعی، روش‌هایی جدید برای اینکه هوش مصنوعی بیشتر استفاده شود و دستگاه‌‌های جدیدی که هوش مصنوعی را به مرکز زندگی متصل می‌کند، محقق می‌شود. تحقق این چشم انداز مشخصه‌ی انقلاب دوم دیجیتال خواهد بود.


منبع: news.samsung.com | چشم انداز جدیدی که توسط هوش مصنوعی توسط سامسونگ برای خانه متصل طراحی شده است

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

− 2 = 4