معرفی و بررسی ماشین لباسشویی سامسونگ مدل H147

Samsung H147 Washing Machine 12Kg

0 1,433

معرفی و بررسی ماشین لباسشویی سامسونگ مدل H147

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل H147 یک ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک است. این مدل، دارای ظرفیت ۱۲ کیلوگرم لباس است و در دو رنگ خاکستری و سفید تولید شده ‌است. ظرفیت زیاد مخزن، ماشین لباسشویی سامسونگ مدل H147 را به انتخابی ایده‌آل برای خانواده‌های پرجمعیت تبدیل کرده ‌است.

یکی از مهم‌ترین ویژگی ماشین لباسشویی سامسونگ مدل H147، قابلیت اضافه کردن لباس در زمان روشن بودن آن است. این قابلیت که با نام تجاری AddWash شناخته می‌شود، مختص محصولات سامسونگ است و در لباسشویی دیگری وجود ندارد.

AddWash راهکاری جدید است که متناسب با زندگی پرسرعت قرن بیست و یکم طراحی شده‌است.

سیستم اضافه کردن لباس در زمان روشن AddWash

ماشین لباسشویی سامسونگ H147 به قابلیت جدیدی به نام AddWash مجهز شده ‌است. این سیستم، راهکار هوشمندانه‌ای است که سامسونگ در سری جدید محصولات خود اتخاذ کرده‌است و در آن می‌توان به ماشین لباسشویی در حین کار، لباس اضافه کرد.

معرفی و بررسی ماشین لباسشویی سامسونگ مدل H147

در ماشین‌های لباسشویی مجهز به سیستم AddWash سامسونگ، می‌توانید در هنگام روشن بودن ماشین لباسشویی و در حینی که دستگاه در حالت کارکردن است، چند تکه لباس کوچک و دم دستی را که از قلم افتاده‌اند به چرخه‌ی شست‌وشو اضافه کنید. همه ما، نیاز به وجود چنین سیستمی را بارها حس کرده‌ایم و حالا سامسونگ با AddWash به این نیاز پاسخ داده‌‎است.

حالا دیگر می‌توانیم جوراب یا لباس زیر فراموش شده، دستمال آشپزخانه‌ای که در حین آشپزی لکه‌دار شده و مواردی از این دست را پس از روشن کردن هم درون لباسشویی‌تان بیندازیم. ممکن است گاهی بخواهید مواد نرم‌کننده و شوینده را به پروسه‌ی شست‌وشو اضافه کنید یا حتی دل‌تان بخواهد لباس‌های کوچکی که خودتان با دست شسته‌اید را تنها برای آبکشی به ماشین لباسشویی اضافه کنید. تمام این‌ها با استفاده از سیستم جذاب AddWash کار بسیار ساده‌ و لذت‌بخشی خواهد بود. دیگر نیازی نیست برای موارد این‌چنینی که غالبا هم به صورت سهوی اتفاق می‌افتند، فعالیت لباسشویی را متوقف کنید و منتظر خالی شدن آب درون دیگ باشید. گاهی اوقات پس از خاموش کردن لباسشویی برای اضافه کردن لباس، مقداری آب از درب دیگ نشت می‌کرد و کف آشپزخانه جاری می‌شد. با AddWash دیگر چنین اتفاقی رخ نخواهد داد. در ماشین لباسشویی H147 می‌توانید از در دومی که روی در شیشه‌ای دیگ قرار گرفته‌است، برای اضافه کردن لباس استفاده کنید. این در دوم که با ظرافت درون در اصلی تعبیه شده، به‌راحتی باز و بسته می‌شود و هیچ نم و رطوبتی از آن به محیط بیرون نفوذ نمی‌کند. در صورتی که دمای آب درون دیگ به بیش از ۵۰ درجه برسد، در دوم برای حفظ امنیت شما قفل می‌شود و نمی‌گذارد آسیبی به شما و اعضای خانواده‌تان برسد.

سامسونگ چشم انداز جدیدی که توسط هوش مصنوعی برای خانه متصل طراحی شده است، در سخنرانی CES سال ۲۰۱۹ معرفی کرد. را در اینجا بخوانید!

کنترل هوشمند از طریق اپلیکیشن

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل H147 قابلیتی با نام کنترل هوشمند Smart Control وجود دارد. و این فناوری با نصب اپلیکیشن خاصی روی گوشی موبایل فعال می‌‎شود و وضعیت ماشین لباسشویی را به مصرف‌کننده اطلاع می‌دهد.

معرفی و بررسی ماشین لباسشویی سامسونگ مدل H147

به عنوان مثال با شروع آب‌کشی، گوشی شما به صدا در می‌آید و آخرین مرحله‌ی شست‌وشو را به شما خبر می‌دهد. همچنین در صورت نیاز می‌توانید عملکرد لباسشویی را از طریق اپلیکیشن متوقف کنید و پس از رفع مشکل، دوباره شست‌وشو را از سر بگیرید.

اپلیکیشن ماشین لباسشویی سامسونگ مدل H147 روی گوشی‌های موبایل Android و iOS قابل نصب است و برای استفاده از آن باید از شبکه‌ی بی‌سیم استفاده کرد.

تکنولوژی حباب‌ساز EcoBubble

سامسونگ سال‌هاست که در ماشین‌های لباسشویی خود از فناوری حباب‌ساز استفاده می‌کند و این سیستم در لباسشویی مدل H147 هم به کار رفته ‌است. در این فناوری سامسونگ که با نام EcoBubble شناخته می‌شود، مواد شوینده با آب ترکیب می‌شوند و پس از تبدیل شدن به حباب‌های شوینده، به سمت الیاف لباس منتقل می‌شوند.

معرفی و بررسی ماشین لباسشویی سامسونگ مدل H147

استفاده از تکنولوژی حباب‌ساز EcoBubble، باعث نفوذ بهتر ماده‌ی شوینده درون الیاف لباس می‌شود و نتیجه‌ی بهتری از شستشوی لباس‌ها را حاصل می‌کند. نقش اصلی این فناوری هم در این است که می‌تواند ماده‌ی شوینده را به شکل موثرتری درون آب فعال کند و می‌تواند حتی در دمای پایین آب هم این کار را انجام دهد.

با استفاده از این فناوری، حتی با استفاده از آب سرد هم می‌توانید لباس‌هایتان را شست‌وشو دهید و از آسیب رسیدن به الیاف لباس‌های حساس به آب گرم جلوگیری کنید. به این شکل، دیگر لباس‌های حساس دچار وارفتگی پس از شستشو نمی‌شوند و شکل اولیه‌ی خود را حفظ می‌کند. قابلیت فعال شدن در آب سرد و عدم ضرورت استفاده از آب گرم باعث می‌شود نیازی به روشن شدن المنت گرم‌کننده نباشد و به این ترتیب، در مصرف انرژی الکتریکی هم صرفه‌جویی شود.

آب‌کشی با فناوری Speed Spray

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل H147 می‌تواند یک چرخه‌ی کامل شست‌وشو را در ۵۹ دقیقه انجام دهد. این ماشین لباسشویی با استفاده از فناوری آب‌کشی Speed Spray کاری می‌کند تا آب با قدرت بیشتری روی لباس‌های پاشیده شود. با چرخش سریع دیگ، لباس‌های درون H147 در عرض ۵۹ دقیقه شسته و خشک می‌شوند و کاملا تمیز از ماشین لباسشویی بیرون می‌آیند. در این حالت آب را با فشار بسیار بالا روی لباس‌ها اسپری می‌شود و در نتیجه یک ظرفیت معمول از لباس‌های کثیف تنها در ۵۹ دقیقه شسته می‌شود.

معرفی و بررسی ماشین لباسشویی سامسونگ مدل H147

خیس خوردن هوشمند Bubble Soak

فناوری جالب دیگری که در لباسشویی H147 سامسونگ وجود دارد،Bubble Soak  است. با استفاده از این فناوری، لباس‌ها به طور کامل در آب خیس می‌خورند و این موضوع به شل و جدا شدن لکه‌های سخت از لباس کمک می‌کند. در فناوری Bubble Soak مجددا از حباب‌های معروف سامسونگ استفاده می‌شود. این قابلیت با فشردن یک دکمه فعال می‌شود و با اضافه کردن یک مرحله به پروسه‌ی شست‌وشو، کاری می‌کند تا سرسخت‌ترین لکه‌ها و ذرات گرد و غبار از لباس جدا شوند. فناوری Bubble Soak باعث می‌شود لباس‌ها به شکل بهتر و تمیزتری شسته شوند.

معرفی و بررسی ماشین لباسشویی سامسونگ مدل H147

موتورDigital Inverter

موتور به کار رفته در لباسشویی سامسونگ مدل H147 از نوع دیجیتال اینورتر Digital Inverter است. در این موتورهای الکتریکی، سطح استفاده از انرژی الکتریکی به میزان زیادی کاهش پیدا کرده و سر و صدای ناشی از چرخش به حداقل رسیده‌است. در این موتورها از آهنربای قوی‌تری در مقایسه با موتورهای دوکار استفاده شده و به دلیل برداشته شدن زغال دینام، دوام آنها به طرز چشمگیری افزایش پیدا کرده‌است. اطمینان از عملکرد عالی این موتورها به حدی است که سامسونگ، دستگاه‌های مجهز به این موتورها را برای استفاده‌ی ۲۰ ساله معرفی و موتور اینورتر دیجیتال را ۱۰ سال ضمانت می‌کند.

معرفی و بررسی ماشین لباسشویی سامسونگ مدل H147

گنجایش زیاد دیگ

دیگ شست‌وشوی H147 دارای ظرفیت ۱۲ کیلوگرم لباس است. با استفاده از این حجم بالا، می‌توانید تعداد زیادی لباس را یک‌جا بشویید تا دیگر نیازی به روشن کردن چندباره‌ی ماشین لباسشویی نباشد. ظرفیت زیاد دیگ باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شود و با کاهش تعداد دفعات روشن شدن لباسشویی، هزینه‌ی برق مصرفی کاهش پیدا می‌کند. این ویژگی، مورد استقبال خانواده‌های پرجمعیت قرار خواهد گرفت.

معرفی و بررسی ماشین لباسشویی سامسونگ مدل H147

صدا و لرزش کمتر

در ماشین لباسشویی H147 سامسونگ از فناوری VRT Plus استفاده شده‌است. این فناوری به کاهش صدا و لرزش در زمان شست‌وشو منجر می‌شود و با استفاده از حسگر لرزشگیر سه محوره، در تمام سرعت‌های گردش، دیگ را در تعادل نگه می‌دارد.

معرفی و بررسی ماشین لباسشویی سامسونگ مدل H147

عیب‌یابی آسان Smart Check

سیستم عیب‌یاب خودکار Smart Check کاری می‌کند تا با استفاده از یک تلفن همراه هوشمند بتوانید از مشکل پیش آمده برای ماشین لباسشویی مطلع شوید. با استفاده از این عیب‌یاب می‌توانید اشکالات احتمالی به وجود آمده برای ماشین لباسشویی را در مراحل اولیه تشخیص دهید و نسبت به رفع عامل مشکل‌زا اقدام کنید. Smart Check از عواقب سنگین و هزینه‌های احتمالی ناشی از مشکلات کوچک می‌کاهد و دردسرهای ناشی از تماس با تعمیرکاران را حذف می‌‎کند.

معرفی و بررسی ماشین لباسشویی سامسونگ مدل H147

منبع: samsung.com | معرفی و بررسی ماشین لباسشویی سامسونگ مدل H147

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

41 − = 32