فناوری هوشمند Smart ThinQ

0 883

لوازم خانگی هوشمند ال جی را با فناوری جدید Smart ThinQ بشناسید

در نسل جدید و امروزی زندگی راحت تر شده است مخصوصا با لوازم خانگی های پیشرفته ی ال جی که با فناوری هوشمند Smart ThinQ روانه بازار شده است یعنی می تواند در امور خانه و آشپزی به شما کمک های فراوانی کند ، این کار ها می تواند چیزی مانند فراتر از پختن و تمیز کردن و کمک به تازه ماندن غذا باشد ، این لوازم با برنامه ریزی برای شما انجام وظیفه می کند و به آشپزی شما بسیار دقت می کند و با سخت ترین لکه ها مبارزه می کند ، حتی وقتی فرسنگ‌ها از منزل فاصله دارید. لوازم خانگی هوشمند ال‌جی با قابلیت Smart ThinQ اتصال، راحتی و عملکرد را در هم ادغام می‌کند؛ طوری که تا کنون ممکن نبوده است. و چیزی که در گذشته ممکن نبوده اکنون امکان‌پذیر شده است!

دسترسی هوشمند

شما می توانید لوازم خانگی های خود را در مکان های مختلف و در زمان های گوناگون هر وقت که اراده کرده اید با برنامه کاربردی چند منظوره Smart ThinQ ال‌جی بر روی تلفن همراه ، کنترل کنید ، با فرمان های خیلی راحت شما از طرق تلفن همراه زمان برنامه‌های پیش ‌شست‌وشو را تغییر دهید، حواستان به غذاهای موجود در یخچال باشد و حتی فرایند تمیزکاری خودکار در مایکروویو خود را بررسی کنید.

عیب ‌یابی هوشمند

در مواقع ای که لوازم شما دچار مشکل می شود خیلی راحت و سریع شما را در برطرف کردن مشکلات آن کمک می کند ، یکی از کارهایی که برای شما انجام می دهد خیلی راحت از طریق تلفن با مرکز تماس ال جی ارتباط برقرار می کند و اطلاعات خود را به آنها منتشر می کند ، یا این که از طریق wi-fi با برنامه گوشی هوشمند شما متصل می شود و مشکل آن را به شما انتشار می دهد تا شما راهکاری برای حل آن خیلی سریع تر رائه دهید.

فناوری شبکه هوشمند Smart Grid

حفظ انرژی برای همه ما مهم است. فناوری شبکه هوشمند در همه لوازم خانگی هوشمند Smart ThinQ ال‌ جی برای تشخیص زمانی طراحی شده است که میزان مصرف نیرو در منطقه شما به حداقل رسیده است. بنابراین، لوازم خانگی شما می‌توانند در سطح انرژی پایین‌ تری کار کنند. البته فناوری Smart Grid هر جایی در دسترس نیست و ممکن است با همه سیستم‌های Smart Grid سازگاری نداشته باشد. این قابلیت نیازمند این است که شما انرژی خود را از شرکت برقی دریافت کنید که به Smart Grid مجهز باشد.

جمع بندی

در این مقاله متوجه این موضوع شده اید که با فناوری هوشمند Smart ThinQ ال جی می توانید خیلی از کارهایی که دچار مشکل فکری شما یا هدر رفتن وقت و انرژی شود را کنترل کنید ، تنها کاری که لازم است شما عزیزان انجام دهید این است که نرم افزار آن را روی گوشی خود نصب کرده و از آن استفاده کنید ، اگر در این کار با مشکلی رو به رو شده اید می توانید سوال خود را مطرح کرده و یا با نمایندگی های ال جی تماس بگیرید و از آن ها اطلاعات کافی دریافت کنید .

برای مشکلات و سوالات دستگاه خود با شماره زیر تماس بگیرید

تلگرام و واتساپ : ۰۹۹۳۲۶۹۶۳۲۷

برای درخواست تعمیر دستگاه  اینجا کلیک کنید!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + 4 =