فناوری‌های یخچال Evolving InstaView ال‌جی

فناوری‌های یخچالEvolving InstaView ال‌جی یک دید اجمالی از آشپزخانه‌های آینده در نمایشگاه CES 2020 ارائه می‌دهد.

0 880

فناوری‌های یخچال Evolving InstaView ال‌جی یک دید اجمالی از آشپزخانه‌های آینده در نمایشگاه CES 2020 ارائه می‌دهد.

یخچال فریزرهای هوشمند ۲۰۲۰ ال‌جی با استفاده از Craft Ice و ThinQ، غذاها و نوشیدنی‌ها آماده را آسانتر، راحت‌تر و قطعا با لذت بیشتر مهیا می‌کنند.

فناوری‌های یخچال Evolving InstaView ال‌جی

سئول ۲ ژانویه ۲۰۲۰ – شرکت ال‌جی قرار است بازدیدکنندگان نمایشگاه CES 2020 را با استفاده از دو یخچال هوشمند جدید Instaview شامل ال‌جی InstaView با Craft Ice و نسل دوم ال جی InstaView ThinQ   تحت تاثیر قرار دهد. این یخچال‌های فوق‌العاده InstaView با دارا بودن ویژگی‌های قابل تامل سرگرمی‌های خانگی و تجربه کاربری یکپارچه‌تر به استفاده راحت‌تر و لذت‌بخش‌تر از لوازم اولیه آشپزخانه کمک می‌کنند. فناوری InstaView ال‌جی کمک می‌کند تا درون یخچال‌فریزها را بدون باز کردن در یخچال مشاهده کنیم، این عمل از طریق یک صفحه نمایش شیشه‌ای شفاف به منظور جستجو میان دستور پخت غذا و تماشای فیلم‌های آشپزی انجام می‌شود.

Ice که موجب لذت می‌شود.

ابداع InstaView با Craft Ice  ۲۰۲۰ که برنده جایزه هم شده است، مانند یک دوست کمک دهنده در هنگام پذیرایی کردن از خانواده و دوستان است و اولین یخچال فریزری است که دارای یخ ساز درونی می‌باشد که یخ‌های کروی شکلی را تولید می‌کند، که به آرامی ذوب می‌شوند. با گسترش تلوزیون  InstaView   با Craft Ice  در آمریکا، ال‌جی این یخچال‌ها را در دیگر بازار‌ها در سال ۲۰۲۰ موجود می‌سازد.  Craft Ice با ضخامت کروی دو اینچ، سرعت ذوب شدن پایینتری نسبت به یخ‌های مکعب شکل به منظور حفظ طولانی‌تر طعم و خنکی نوشیدنی‌ها دارد.

ال‌جی از فناوری AIR FRY و KNOCK ON اینستاویو برای اجاق‌ گازهای متصل، رونمایی کرد. را در اینجا بخوانید!

InstaView ThinQ جدید

در سال ۲۰۲۰ ال‌جی یخچال و فریزرهای برتر InstaView خط تولید خود را با فناوری نسل دوم ThinQ به روز می‌کند. اقلام مواد غذایی داخل یخچال یا آن مواردی که بیرون آورده  می‌شوند چه در قسمت Door in Door  قرار داشته باشند و یا در قسمت crisper drawers جای گرفته باشند توسط هوش مصنوعی و دید پیشرفته برای کشف اینکه در هر لحظه چه چیزی داخل یخچال وجود دارد، نظارت می‌شوند. با توجه به اطلاعات مطرح شده، یخچال InstaView ThinQ ال‌جی قادر خواهد بود براساس مواد اولیه موجود، پیشنهادات غذایی مفیدی را ارائه دهد. فناوری هوشمندتر حتی قادر است صاحبان خانه را پیش از رسیدن به خانه آگاه سازد که برخی مواد غذایی در حال تمام شدن هستند و پیشنهاداتی را برای خرید مجدد آن‌ها ارائه دهد که برای نمونه دریابند تخم‌مرغ در یخچال موجود نیست.

فناوری‌های یخچال Evolving InstaView ال‌جی

صفحه شفاف هوشمند‌تر مقابل InstaView  ال‌جی سال  ۲۰۲۰ امکانات فراتری را از قابلیت مشاهده داخل یخچال بدون نیاز به باز کردن در یخچال و جلوگیری از خروج هوای سرد به کاربران می‌دهد. این صفحه شفاف با هدف جستجو در اینترنت و تماشای ویدیو‌های آشپزی از طریق وای‌فای و بدون نیاز به تلفن یا تبلت جداگانه، نمایشگر را به اندازه ۲۲ اینچ دو برابر می‌کند.

 

خدمات مشتریان به روش ال‌جی

هر دو مدل InstaView ال‌جی که در نمایشگاه CES نمایش داده شدند، خدمات مراقبت از مشتری Proactive  را ارائه می‌دهند که راه‌حل خدمات هوشمند مشتری ThinQ AI-infused ال‌جی یک مورد آن است. این سرویس برای بدست آوردن حداکثر استفاده از لوازم خانگی، پشتیبانی شخصی‌سازی‌شده را به مشتریان عرضه می‌کند و همچنین هشدار‌های فعالانه در مورد مسائل احتمالی و نکات مفیدی را برای به حداکثر رساندن عملکرد به کاربران ارائه می‌دهد. برای مثال، این ویژگی عملکرد یخچال را در هر لحظه بررسی می‌کند و اگر نیاز به تعویض فیلتر آب و یا ناهماهنگی در افزایش دما و یا دیگر اطلاعات حیاتی برای حفظ کارکرد درست یخچال را دریافت کند از طریق اپلیکیشن ThinQ هشدار می‌فرستد.

دن سونگ، مدیر شرکت لوازم خانگی و راه‌حل Air ال‌جی احضار داشت:”هدف ما در سال ۲۰۲۰ نشان دادن آنچه که در آشپزخانه‌های آینده میسر با InstaView و هوش‌مصنوعی می‌باشد، است.” “یخچال فریزرهای پیشرفته با ThinQ برای مشتریانی طراحی شده‌اند که از هر کمکی که در آشپزخانه دریافت می‌کنند قدردانی می‌کنند، این یخچال‌ها توسط این تکنولوژی از جعبه‌های کسالت‌آور سفید به ماشین‌هایی تبدیل می‌شوند که یخ‌ها Craft Ice تولید می‌کنند، پیشنهادهایی برای شام ارائه می‌دهند و لیست خرید را آماده می‌کنند.”

بازدیدکنندگان CES 2020 از ۷ تا ۱۰ ژانویه فرصت دارند از جدیدترین یخچال و فریزرهای InstaView ال‌جی در غرفه شماره #۱۱۱۰۰ در سالن مرکزی، مرکز همایش‌های لاس‌وگاس بازدید کنند. تمام اعلان‌های CES ال‌جی تحت عنوان #LGCES2020 در رسانه‌های اجتماعی پست خواهند شد.

ویژگی‌ها براساس بازار متفاوت خواهند بود.


منبع: lgnewsroom.comفناوری‌های یخچال Evolving InstaView ال‌جی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 6 =