سه روشی که تلوزیون‌های هوشمند ۲۰۱۹ سامسونگ برای تغییر نحوه تعامل کاربران با تلوزیون استفاده می‌کنند

3 Ways Samsung’s 2019 Smart TVs Will Change How You Interact with Your TV

0 959

سه روشی که تلوزیون‌های هوشمند ۲۰۱۹ سامسونگ برای تغییر نحوه تعامل کاربران با تلوزیون استفاده می‌کنند

در نمایشگاه CES 2019، تلوزیون‌های هوشمند سامسونگ مرحله بعدی تکامل نمایشگر‌های هوشمند را ارائه می‌دهند چراکه امروزه صفحه نمایش به کانونی برای اتصال به محتوا و دستگاه در خانه تبدیل شده‌ است. مجموعه خط تولید امسال براساس نوآوری‌های سال‌های گذشته بنا شده است که شامل راهنمای جهانی (Universal Guide) و کنترل از راه دور می‌باشد تا تجربیات غنی را به خانه بیاورد. یک پلتفرم مکالمه هوش مصنوعی مجهز به Bixby جدید نه تنها باعث افزایش تجربه محتوایی تلوزیون‌های هوشمند سامسونگ می‌شود بلکه افزایش دسترسی به زندگی متصل را نیز به ارمغان می‌آورد.

سه روشی که تلوزیون‌های هوشمند 2019 سامسونگ برای تغییر نحوه تعامل کاربران با تلوزیون استفاده می‌کنند

در ادامه سه پیشرفت کلیدی برای تلوزیون‌های هوشمند سامسونگ ۲۰۱۹ را مشاهده می‌کنید که طرز تفکر در مورد محتوا و اتصال در خانه را تغییر می‌دهند:

  1. مشارکت‌های قوی‌تر مساوی با محتوای بیشتر است.

سامسونگ همکاری‌های خود را برای ارائه تنوع بیشتر محتوا، به بینندگان در سال ۲۰۱۹ گسترش داده است. اکنون طیف وسیعی از محتوا و خدمات از Over The Top (OTT) و پخش مستقیم تلوزیون تا کانال‌های رایگان و رسانه‌های شیوه زندگی، برای انتخاب وجود دارد.

نکته مهم‌تر آن است که؛ در ماه مارس یک همکاری برجسته با اپل به مرحله اجرا گذاشته می‌شود و به دستگاه‌های ios مانند آیفون، ایپد و مک اجازه می‌دهد تا مستقیما به تلوزیون‌های هوشمند از طریق Airplay2 بدون نیاز به اپل TV یا اتصال اضافه دیگری وصل شوند. مشتریان سامسونگ در بیش از ۱۰۰ کشور جهان در هنگام راه‌اندازی تلوزیون‌های هوشمند سامسونگ ، دسترسی اختصاصی به اپلیکیشن جدید فیلم‌ها و نمایش‌های تلوزیونی iTunes را پیدا می‌کنند.

  1. جستجو هوشمندانه‌تر برای محتوا

با داشتن چنین کتابخانه گسترده‌ای از محتوا، گاهی اوقات نیاز به کمک کمی برای یافتن آنچه می خواهید تماشا کنید،  دارید. تلوزیون‌های هوشمند ۲۰۱۹ سامسونگ مجهز به یک راهنمای جهانی پیشرفته (Universal Guide) می‌باشند که توسط آن ترجیحات و الگو‌های مشاهده کاربر را برای ارائه پیشنهاد‎های محتوایی شخصی، تجزیه و تحلیل می‌کند.

Bixby جدید یک پلتفرم هوش ‌مصنوعی است که سوالات شهودی می‌پرسد و مکالمات پی‌در‌پی را ترغیب می‌کند تا کاربران را بهتر بشناسد. درست مانند آن که با هر مکالمه بین مردم، شناخت آنان نسبت به هم بیشتر می‌شود.

با شروع بهار ۲۰۱۹ تلوزیون‌های هوشمند سامسونگ فیلم‌ها و نمایش‌های تلوزیونی iTunes را ارائه خواهند داد و پشتیبانی از Airplay2 را آغاز می‌کنند. را در اینجا بخوانید!

Bixby جدید، درباره ترجیحات کاربر از هر تعامل، اطلاعات بیشتری می‌آموزد. بنابراین؛ پلتفرم‌های هوش‌مصنوعی می‌توانند پیشنهاد‌های آگاهانه‌ای درباره آنچه تماشا می‌کنید، بدهند. Bixby جدید در تلوزیون‌های هوشمند سامسونگ ۲۰۱۹ نیز دامنه وسیعتری را پوشش می‌دهد و می‌تواند صداهای بیشتری را از فاصله بیشتری بشنود بنابراین دیگر لازم نیست دکمه بلندگو را بر روی ریموت کنترل خود فشار بدهید تا با دستیار هوشمند صحبت کنید.

تجربه یکپارچه جستجو محتوا با Bixby جدید در کنفرانس مطبوعاتی الکترونیک CES 2019 سامسونگ، روی صفحه،  نمایش داده شده است.

  1. اتصال یکپارچه در سراسر خانه

تلوزیون‌های هوشمند ۲۰۱۹ سامسونگ می‌توانند به عنوان قطب اصلی خانه عمل کنند و به کاربران امکان کنترل دستگاه‌های اطراف خانه را با استفاده از داشبورد SmartThings می‌دهند.

سه روشی که تلوزیون‌های هوشمند 2019 سامسونگ برای تغییر نحوه تعامل کاربران با تلوزیون استفاده می‌کنند

SmartThings به صورت یکپارچه دستگاه‌های اطراف خانه را به‌هم وصل کرده و کنترل می‌کند و یک اکوسیستم جامع IOT ایجاد می‌کند. کاربران می‌توانند اتوماسیون‌هایی را ایجاد کنند که دستگاه‌ها را کنترل کنند یا صحنه را هر زمان که شرایط خاصی مانند زمان خاصی در  روز، وضعیت دستگاه یا مکان اعضای خانوده فراهم شد، اجرا کنند. به عنوان مثال، یک سیستم تهویه هوا هنگام شناسایی پنجره‌های باز به طور خودکار خاموش می‌شود یا زمانی که GPS تلفن نشان می‌دهد که کاربر به خانه نزدیک است تلفن هوشمند می‌تواند چراغ‌های خانه را روشن کند.

تلوزیون‌های هوشمند ۲۰۱۹ سامسونگ همچنین می‌توانند سیستم‌های امنیتی خانگی را تقویت کنند. درحالیکه نمایشگر های کوچکتر فقط می‌توانند فید (feed) از یک دوربین مداربسته را به طور همزمان نشان دهند؛ تلوزیون‌های هوشمند امسال دارای صفحه نمایش‌های بزرگتری هستند که می توانند همزمان از چندین دوربین فیلمبرداری کنند و نمایش کاملی از محیط امنیتی خود به کاربران ارائه دهند.

یکی دیگر از پیشرفت‌های اساسی تلوزیون‌های ۲۰۱۹ سامسونگ کنترل دسترسی از راه دور برای دستگاه‌های جانبی می‌باشد. دسترسی از راه دور می‌تواند کنترل یکپارچه روی رایانه شخصی، لپتاپ‌ها، تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها را در اختیار کاربران قرار دهد و به کاربران امکان دسترسی از راه دور به برنامهها و اپلیکیشن‌ها خود را روی صفحه‌های بزرگتر تلوزیون می‌دهد. این ویژگی وقتی کار می‌کند که دستگاه‌های متصل به‌هم نزدیک و در یک اتاق باشند.

با تشکر از اکوسیستم باز، تلوزیون‌های هوشمند ۲۰۱۹ سامسونگ قادر به تعامل یکپارچه با Amazon’s Alexa و دستیار هوشمند گوگل هستند. کاربران می‌توانند طیف وسیعی از عملیات‌های ساده مانند روشن و خاموش کردن برق، کنترل میزان صدا و تغییر کانال‌ها را با دستیار صوتی قبلی خود هدایت کنند.

چه با گسترش مشارکت در زمینه محتوا، تقویت قابلیت هوش‌مصنوعی و یا تقویت اتصال دستگاه؛ سامسونگ متعهد است تا شخصی‌سازی انحصاری و خدمات متناسب با آن را برای تلوزیون‌های هوشمند خود در سال ۲۰۱۹ در اختیار کاربران قرار دهد.


منبع: news.samsung.com | سه روشی که تلوزیون‌های هوشمند ۲۰۱۹ سامسونگ برای تغییر نحوه تعامل کاربران با تلوزیون استفاده می‌کنند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

46 − = 41