ساندبار جدید ال‌جی صدایی پرطنین و واقعی را عرضه می‌کنند

LG’S NEW SOUNDBAR LINEUP BRINGS PREMIUM AUDIO EXPERIENCE TO EVEN MORE CONSUMERS

0 1,199

 خط تولید ساندبار ال‌جی تجربه بی‌نظیر صدا را برای مصرف‌کنندگان بیشتری به ارمغان می‌آورد.

دامنه سال ۲۰۲۰ مدل‌های گسترده‌ای با رزولوشن بالای صدای Meridian و تجربه همه‌گیر Dolby Atmos و DTS:X عرضه خواهند شد.

SoundBar جدید ال‌جی صدایی پرطنین و واقعی را عرضه می‌کنند

ساندبار جدید ال‌جی

سئول، ۲۷ دسامبر ۲۰۱۹ – شرکت ال‌جی در نمایشگاه CES سال ۲۰۲۰ خط تولیدی از ساندبار‌های بی‌نظیری رونمایی کرد که کیفیت عالی صدا، اتصال آسان، عملکرد هوشمند و طراحی براق که با تلوزیون‌های فوق‌العاده ال‌جی ادغام می‌شوند، را ارائه می‌دهد.

مدل‌های ساندبار‌ جدید ال‌جی صدایی پرطنین و واقعی را عرضه می‌کنند که بدلیل دقت و عمق صدا مجذوبشان می‌شویم. دامنه سال ۲۰۲۰ ، مجددا مشارکت دیرینه شرکت با Meridian Audio را با استفاده از مدل‌های بیشتری که دارای فناوری‌های تنظیم‌شده این شرکت مانند Bass و Space هستند، تقویت می‌کند که موجب تولید فراکانس پایین، گسترش صدا صحنه و ارتفاع تصویر می‌شود و در نتیجه آن از طریق بالا بردن ارتفاع سازها و صداها ، تجربه شنیداری واقعی را تضمین می‌کند. علاوه بر آن، بیشتر محصولات سال ۲۰۲۰ ال‌جی برای ارائه صدای پویاتر و همه‌گیر از Dolby Atmos و  DTS: X پشتیبانی می‌کنند.

فناوری‌های یخچال Evolving InstaView ال‌جی یک دید اجمالی از آشپزخانه‌های آینده در نمایشگاه CES 2020 ارائه می‌دهد. را در اینجا بخوانید!

هوش مصنوعی برای ساندبار‌های ال‌جی

کالیبراسیون جدید اتاق هوش مصنوعی برای ساندبار‌های ال‌جی، از طریق مناسب نمودن خودکار خروجی با مشخصات خاص اتاق، ارائه صدای بهینه را تضمین می‌کند. این مدل‌های پیشرفته خود کالیبراسیون شده، قادر به تشخیص و تجزیه و تحلیل تن‌های صدا برای ارزیابی دقیق ابعاد یک فضای معین و سپس تنظیم متناسب با آن فضا هستند. در هنگام پخش محتوا که با Dolby Atmos یا DTS: X برجسته شده است، این فناوری به کاربران امکان می‌دهد تا از صدای فراگیر، نفس‌گیر و واقعی با صوت سرچشمه گرفته شده از چند منبع لذت ببرند. علاوه بر همه موارد، ساندبار‌های بی‌نظیر ال‌جی دارای الگوریتم پردازش پیشرفته‌ای هستند که می‌توانند فرمت‌های معمولی را تا کیفیت  فرمت‌های نزدیک به استودیو بالا ببرند.

SoundBar جدید ال‌جی صدایی پرطنین و واقعی را عرضه می‌کنند

ساندبار‌های جدید ال‌جی برای بارزترین تجربه تئاتر خانگی ممکن، ۴K Pass-Through و صدای سینمایی‌تری را همراه با کیت انتخابی بلندگو بی‌سیم  SPK8 که با اکثر ساندبار‌های جدید سازگار است، را ارائه می‌دهد. و با استفاده از دستیار گوگل که برای سال ۲۰۲۰ در بیشتر مدل‌ها تعبیه شده است، کاربران می‌توانند از طریق ساندبار‌های ال‌جی با راحتی و سهولت ارسال دستورات صوتی ، دستگاه‌های خانگی سازگار هوشمند خود را کنترل کنند. اتصال با افزدون کانال بازگشت صوتی پیشرفته (eARC) از هر زمان دیگری آسانتر خواهد بود تا صاحبان آن بتوانند دستگاه‌های خارجی را مستقیما به تلوزیون های سازگار با (eARC) وصل کنند و از صدای سه بعدی از قالب‌های صوتی با رزولوشن بالا مانند Dolby True HD و DTS Master Audio لذت ببرند.

SoundBar جدید ال‌جی صدایی پرطنین و واقعی را عرضه می‌کنند

از میان ورودی‌های جدید ساندبار‌های ال‌جی، دو برنده جایزه نوآوری نمایشگاه CES نیز حضور دارند. مدل‌های بی‌نظیر SN9YG و SN11RG بدلیل افزایش کیفیت صدا و قابلیت استفاده، مورد توجه واقع شده‌اند درحالیکه پرچمدار این مدل‌ها یعنی مدل SN11RG یک سیستم ۷٫۱٫۴ کاناله است که دارای دو بلندگو بی‌سیم است که صدایی رو‌به‌جلو و قوی را با ۳۶۰ درجه لذت سمعی ارائه می‌دهد. این Soundbar های به‌روز با طرح‌های براق و کامل که با زیبایی‌شناسی مینیمالیستی تلوزیون‌های براق ۵۵ و ۶۵ اینچی ال‌جی مطابقت دارد، یک هماهنگی بصری یکپارچه را ایجاد می‌کنند که در هر اتاقی زیبا به نظر می‌رسد.

SoundBar جدید ال‌جی صدایی پرطنین و واقعی را عرضه می‌کنند

پارک هیونگ وو، مدیر شرکت سرگرمی‌های صوتی و تصویری ال‌جی احضار داشت: ” هدف ما همیشه این بوده است که با ارائه محصولات عالی‌تر که به مشارکت موفق ما با Meridian کمک می‌کنند، صدا را با کیفیت بهتری برای افراد بیشتری به ارمغان بیاوریم ، جدیدترین مدل‌های ساندبار‌ نیز برای رسیدن به این هدف به ما کمک می‌کنند.” “جدیدترین مدل‌های ال‌جی با کارایی بالا، راحت و بسیار متنوع تجربه صوتی ممتاز را در دسترس مشتریان بیشتری در سراسر جهان قرار می‌دهند.”

بازدیدکنندگان از غرفه ال‌جی در نمایشگاه CES در مرکز همایش‌های لاس‌وگاس (سالن مرکزی #۱۱۱۰۰) می‌توانند جدیدترین نوآوری‌های اصلی این شرکت را مشاهده کنند. شما می‌توانید با دنبال کردن #LGCES2020 در رسانه‌های اجتماعی اخبار ال‌جی را مشاهده کنید.


منبع: lgnewsroom.comساندبار جدید ال‌جی صدایی پرطنین و واقعی را عرضه می‌کنند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

62 − = 59