سامسونگ در نمایشگاه KBIS 2019، نوآوری‌های آشپزخانه و ماشین لباسشویی متصل ۲۰۱۹ خود را، آغاز کرد

Samsung Debuts its 2019 Connected Kitchen and Laundry Innovations at KBIS 2019

0 1,218

سامسونگ در نمایشگاه KBIS 2019، نوآوری‌های آشپزخانه و ماشین لباسشویی متصل ۲۰۱۹ خود را، آغاز کرد.

 

سامسونگ بر لوازم خانگی متصل خود برای رفع هر نوع نیاز در آشپزخانه تمرکز می‌کند اکنون لوازم خانگی در طرح‌های جدید و باورنکردنی موجود می‌باشند.

 

شرکت سامسونگ امروز اعلام کرد که نوآوری‌های لوازم خانگی ۲۰۱۹ خود را در نمایشگاه صنعت آشپزخانه و حمام ۲۰۱۹ (KBIS) در لاس‌وگاس NV به نمایش می‌گذارد.

سامسونگ هنگام معرفی یخچال استیل ضد ‌زنگ سیاه، ظاهر آشپزخانه را کاملا دگرگون کرد، این شرکت به مصرف‌کنندگان یک ضد زنگ جدید با تن‌ رنگ‌های خنک، ظاهری مدرن و براق عرضه کرد که در نهایت این ایده به سرعت به مد طراحی آشپزخانه‌های مدرن تبدیل شد. سامسونگ امسال رنگ خنثی لوازم خانگی خود را برای سال ۲۰۱۹ معرفی کرد –  Tuscan stainless که با الهام از تن‌های گرم و خاکی، انواع رنگ‌های طبیعی را برای یک رنگ برنز مایل به خاکستری ترکیب کرده است که در نتیجه با هر محیط آشپزخانه تطابق دارد. Tuscan stainless در همه‌ی یخچال، ماشین ظرف‌شویی، پخت‌و‌پز و اجاق‌های ماکروویو از ماه می در دسترس خواهد بود. یخچال فریزرهای جدید مدل Family Hub در این رنگ جدید در ماه آگوست عرضه خواهند شد.

سامسونگ در نمایشگاه KBIS 2019، نوآوری‌های آشپزخانه و ماشین لباسشویی متصل 2019 خود را، آغاز کرد

هنگامی که صحبت از ماشین لباسشویی می‌شود، دیگر اتاق رخشویی فقط یک فضا لوازم خانگی نیست بلکه اتاقی که در آن طراحان و صاحبان خانه، با دقت رنگ، دکوراسیون و عملکرد آن را در نظر می‌گیرند. با رعایت تن‌های رنگ‌های گرمتر که امروزه توسط طراحان به کار می‌روند، ماشین‌های لباس‌شویی و خشک‌کن‌های جدید در یک  champagne finishخیره کننده جدید در دسترس خواهند بود که اتاق شستشو را به یک فضای زیبا و کاربردی به عنوان آشپزخانه تبدیل می‌کند.

ما در سامسونگ می‌دانیم که مصرف‌کنندگان، طراحان و سازندگان خواستار چه ویژگی‌هایی در خانه متصل هستند و به نحوه ارائه آن ویژگی‌ها مسلط هستیم. جان هرینگتون، معاون ارشد رئیس و مدیر کل لوازم خانگی شرکت سامسونگ آمریکا گفته است: ” ما در نمایشگاه KBIS تعهد همیشگی خود را در تولید محصولات نوآورانه به روش‌های لذت‌بخش و الهام‌بخش نشان می‌دهیم.” “سامسونگ از سطح شروع تا پیشرفت به سمت مجموعه سوئیت‌های مجلل Chef، همه جنبه‌هایی که مصرف‌کنندگان در خانه خود می‌خواهند را عرضه می‌کند.” تجربه زندگی متصل یکپارچه که عملکرد‌های مورد انتظار را فراهم می‌کند، در طرح‌هایی که خانه‌ها را زیباتر می‌کند، موجود است.

با اتصال وای‌فای و فناوری جدید شستشو، ماشین لباسشویی WF6300R Front Load جدید، میزان آب مورد نیاز، مقدار لازم مواد شوینده و سرعت چرخش را حدس می‌زند و شستشو قدرتمندتر و سریعتر را ارائه می‌دهد. این ماشین‌های شستشو جدید با شستشو یک ظرفیت پر فقط در مدت ۳۰ دقیقه، وقت بیشتری را برای مصرف‌کنندگان ذخیره می‌کند تا مصرف‌کنندگان بتوانند بر موضوعاتی که از اهمیت بیشتری برخوردار هستند؛ تمرکز کنند.

سه روشی که تلوزیون‌های هوشمند ۲۰۱۹ سامسونگ برای تغییر نحوه تعامل کاربران با تلوزیون استفاده می‌کنند. را در اینجا بخوانید!

قابلیت وای‌فای چه با روشن کردن ماشین لباسشویی از یک دستگاه تلفن همراه در خارج از خانه به گونه‌ای که پروسه شستشو دقیقا در زمان بازگشت شما به پایان برسد، و یا با دریافت پیشنهاد‌های شستشو برای لباس‌های خاص به سادگی امکان برنامه‌ریزی شستشو را در حین حرکت فراهم می‌کند. این ماشین‌های لباسشویی جدید به سادگی اتصال به وای‌فای را یکپارچه می‌سازند.

ماشین لباسشویی جدید WA5400R Top load با استفاده از طراحی مخزن خود که عمق عمودی آن کمتر است و عرض آن افزایش یافته، می‌تواند دسترسی به ماشین لباسشویی بدون هدر رفت ظرفیت را آسانتر کند. ویژگی “Active Water Jet”به کاربران امکان حرکت دادن و شستشو دست را در داخل ماشین لباسشویی می‌دهد. کاربران حتی می‌توانند با فشار یک دکمه، آب را برای حجم بار بیشتر افزایش دهند.

علاوه بر مجموعه جدید لوازم خانگی ضد زنگ Tuscan stainless و نوآوری‌های جدید در ماشین لباسشویی، مجموعه آشپزخانه‌های داخلی لوکس سامسونگ نیز در این نمایشگاه به نمایش گذاشته می‌شوند و شامل بسیاری از پیشرفته‌ترین فناوری‌های سامسونگ می‌باشند. Chef collection 36 Pro Range (NY36R9966) ورودی جدید در مجموعه است. Pro Range دارای تورهای چدنی است که از یک لبه به لبه دیگر رفته و شامل دو مشعل برنجی می‌باشد. دستگیره های روشنی دارد که در آن چراغ‌های آبی یک روش برای نشان‌دادن روشن بودن آن است.

این اجاق گاز همچنین می‌تواند با هود جدید ۳۶″ Chef Collection (NK36R9600) که از طریق بلوتوث فعال است و به طور خودکار خنک‌کننده را روشن می‌کند و براساس گرمای حاصل از سطح آشپزی سرعت خود را تنظیم می‌کند، نیز جفت شود. مشعل‌های دوگانه برنجی ۲۲K BTU، گرمای شدید و کنترل دقیقی را هم برای جوشاندن سریع آب و هم برای ذوب کردن آهسته شکلات ارائه می‌دهند. دامنه ۳۶″ Pro Ranges  دارای ظرفیت از ۵٫۹ تا ۶٫۳ مس فوت می‌باشد، هردو یک صفحه کوکی را به اندازه تجاری در خود جا دادند.

همه این نوآوری‌های محصولات فوق‌العاده در غرفه سامسونگ در مرکز همایش‌های لاس‌وگاس به نمایش در خواهند آمد.


منبع: news.samsung.com | سامسونگ در نمایشگاه KBIS 2019، نوآوری‌های آشپزخانه و ماشین لباسشویی متصل ۲۰۱۹ خود را، آغاز کرد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 43 = 45