دو “ICES” نمادین موجب معرفی یخچال‌های ال‌جی شدند

TWO ICONIC “ICES” HELP INTRODUCE WORLD’S FIRST CRAFT ICE REFRIGERATOR FROM LG

0 854

دو “ICES” نمادین موجب معرفی یخچال‌های ال‌جی شدند

 

هفته گذشته ال‌جی مهمانی را با مضمون سرگرمی‌های خانگی در چند اتاق با نوار پاپ آپ برگزار کرد و از مهمان‌ها دعوت کرد تا برای اولین یخچالی که توانایی تولید یخ بزرگ و دیر‌ ذوب‌ شونده را در صنعت دارد، جشن بگیرند. LG InstaView Door-In-Door Refrigerators With Craft Ice.

دو "ICES" نمادین موجب معرفی یخچال‌های ال‌جی شدند


در طول اخر هفته بیش از ۲۰۰۰ مهمان با نمونه های نوشیدنی دستی ساخته شده توسط میکسولوژیست‌ها (افرادی که در زمینه مخلوط نوشیدنی‌ها تحقیق می‌کنند) مانند میکسولوژیست ملی پرنولیکارد جین دنجر (مدیر نوشیدنی مادر مروارید)، الیت کلارک (موسس آپارتمان بارتنر)، استیسی گریسوم (وبلاگ‌نویس باغ کوکتل) و رایل پیت (مدیر غذا و نوشیدنی هتل تریبکا گراند) از خود پذیرایی کردند و از مهمانی لذت بردند.

دو "ICES" نمادین موجب معرفی یخچال‌های ال‌جی شدند


همراه با پیشرفت‌های مربوط به ظاهر و خنک‌کنندگی یخچال‌ها، یخچال فریزرهای جدید اینستاویو اولین وتنها یخچال‎هایی هستند که به طور خودکار سه نوع از یخ‌های مرسوم دیر‌ ذوب‌ شونده، یخ گرد شکل در کشوی فریزر و یخ‌های مکعب و خرد‌شده داخل در فریزر را تولید می‌کنند. مصرف‌کنندگان می‌توانند با استفاده از دستگاه پخش‌کننده آب اندازه‌گیری‌ شده، نوشیدنی مناسب خود را از کوکتل‌ (نوشیدنی) و ویسکی گرفته تا لیموناد و قهوه یخ زده در خانه درست کنند.

معرفی ماشین لباس‌شویی WM-G105D WM-GW2Mini را در اینجا بخوانید!

دو "ICES" نمادین موجب معرفی یخچال‌های ال‌جی شدند


در نمایشگاه ساخت خانه یخی توسط ال‌جی، مهمانان در ابتدا از کوکتل‌ها و ماکتل‌ها (نوشیدنی) که با مهارت تحسین برانگیز توسط راهنمایی میکسولوژیست‌ها محلی ال‌جی ساخته شده اند لذت ‌بردند و همچنین شاهد موسیقی زنده و مسابقه کوکتل‌ها بین دو ایس نمادین ونیلا و ایس تی بودند و علاوه بر آن تجربه کردند که چگونه یخچال فریزهای ال‌جی اینستاویو سرگرمی‌های خانه را افزایش می‌دهند.

دو "ICES" نمادین موجب معرفی یخچال‌های ال‌جی شدند


خانه یخی کرافت دارای چهار تنظیم متفاوت اعمم از یک اتاق خانوادگی، ایوان باغ، قفسه ویسکی و اتاق بازی است که هر کدامشان نشان می‌دهد یخچال و فریزر‌های ال‌جی یک مزیت جالب برای خانه است. ماشین‌های ظرف‌شویی ال‌جی  Quadwashبا TrueSteam آماده به پاکسازی تمام وقت هستند و لکه‌های روی شیشه را تا ۶۰ درصد ازبین می‌برند.

دو "ICES" نمادین موجب معرفی یخچال‌های ال‌جی شدند

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با یخچال و فریزر‌های اینستاویو ال‌جی می‌توانید به آدرس www.LGCraftlce.com مراجعه کنید.

###

درصد کاهش لکه آب نسبت به ماشین ظرف‌شویی غیر بخار ال‌جی در چرخه حساس شستشو مقایسه شده است. نتایج براساس مدل‌ها، متفاوت است. نتایج مبتنی بر تست روی LG LDF7774ST از فوریه ۲۰۱۸ است.

 

منبع: lgnewsroom.com | دو “ICES” نمادین موجب معرفی یخچال‌های ال‌جی شدند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + = 22