جدیترین تلوزیون‌های ال‌جی مبتنی بر هوش‌ مصنوعی و نوآوری‌های شنیداری

LG’S LATEST AI-ENABLED TV AND AUDIO INNOVATIONS EARN TOP ACCOLADES AT ANNUAL EISA AWARDS

0 1,069

جدیترین تلوزیون‌های ال‌جی مبتنی بر هوش‌ مصنوعی و نوآوری‌های شنیداری بالاترین جایگاه را در سیستم جوایز سالانه انجمن EISA بدست آورند.

 

ادامه پیشتازی بزرگترین همکاری جهان، انتشارات لوازم الکترونیکی مصرفی در تشخیص شارژ.

جدیترین تلوزیون‌های ال‌جی مبتنی بر هوش‌مصنوعی و نوآوری‌های شنیداری

سئول ۱۵ اگوست ۲۰۱۹- ال‌جی مجددا به دلیل محصولات عالی سرگرمی خانگی خود توسط انجمن تخصصی تصویر‌برداری و صدا EISA (بزرگترین سازمان تحریر لوازم الکترونیکی مصرفی جهان با ارائه ۵۵ نشریه در ۲۹ کشور جهان) برگزیده ‌شده‌است. در جوایز امسال  EISA چهار محصول ال‌جی شامل تلوزیون OLED ال‌جی (مدلOLED 65E9)، تلوزیون NanoCell ال‎جی (مدل ۶۵SM9000)، تلوزیون Soundbar ال‌جی (مدل SL8YG)، تلوزیون XBOOM Go ال‌جی (مدل PK7) از نظر عملکرد برجسته، طراحی خلاقانه و ارزش مصرف‌کننده مشخص شده‌اند.

تلوزیون OLED AL ThinQ ال‌جی به عنوان بهترین PREMIUM تلوزیون‌های OLED EISA 2020-2019 نامگذاری شد. این هشتمین سالی متوالی است که یک تلوزیون OLED ال‌جی رتبه برتر این گروه را بدست می‌آورد. در اوایل سال جاری، تلوزیون سری ۶۵ اینچی E (برنده جایزه IF THE DESIGN AWARD) توسط پرازنده هوشمند نسل دوم خود LG(Alpha) 9 Gen 2 ساخته شده‌ است. تراشه پیشرفته، کیفیت تصویر و صدا ارتقا‌یافته توسط هوش مصنوعی را فراهم می‌کند و براساس کنتراست (CONTRAST) بی‌نهایت و بیان دقیق رنگ است که فناوری OLED ال‌جی مشهور شده‌ است. کارشناسان EISA طراحی بی‌نظیر تلوزیون OLED 65E9 که شامل شیشه‌ای شفاف برای ایجاد توهم صفحه نمایش شناور در هوا است را، مورد تقدیر قرار‌دادند و تلوزیون را به یک ضمیمه جذاب برای هر فضایی تبدیل کردند.

اولین تلویزیون‌های OLED ال‌جی با فناوری NVIDIA G-SYNC برای بازی در نمایشگرهای بزرگ را در اینجا بخوانید!

با تشکر از فناوری صفحه نمایش NanoCell، Full Aray Local Dimming (FALD) و پردازنده Al ThinQ a7 Gen2 ال‌جی بهترین رویکرد تلوزیون خانه هوشمند ۲۰۱۹-۲۰۲۰  EISA را به خاطر عملکرد دیداری و شنیداری خیره‌کننده خود بدست‌آورد. پنل EISA تحت تاثیر تجربه پیشرفته کاربر و راحتی بی‌نظیری که توسط پلتفرم Al ThinQ ال‌جی و ترکیب صحیح دستیار گوگل و آمازون الکسا ارائه شده، قرار گرفته‌ است.

Soundbar ال‌جی و بلندگوی قابل حمل LG XBoom GO به خاطر کیفیت صدای استثنایی ناشی از همکاری ال‌جی با Meridian (پیشگام مشهور انگلیسی در صدای صوتی بالا) در دسته های Soundbar 2019-2020 و بلندگو موبایل EISA پیشتاز قرار گرفتند.

 

برایان کوئن، رییس شرکت ارتباطات سیار و سرگرمی خانگی ال‌جی گفت: “ما مفتخریم که محصولات نواورانه تصویری و صوتی ال‌جی توسط یک انجمن مورد اعتماد و احترام مانند EISA شناسایی شده‌‌اند.” “ما به رشد خود ادامه خواهیم داد و از سرمایه گذاری مداوم خود در نوآوری‌ها استفاده خواهیم کرد تا به مصرف‌کنندگان راه حل‌هایی سرگرمی هوشمندانه‌ای را ارائه دهیم که زندگی را بهتر می سازد.”

بازدیدکنندگان ازغرفه IFA ال‌جی در سالن ۱۸ MESSE برلین از تاریخ ۶ تا ۱۱ سپتامبر فرصتی خواهند داشت که تمام محصولات شناخته شده  EISA را که به نمایش گذاشته شده اند را مشاهده کنند.

برای ثبت درخواست نصب و یا تعمیر لوازم خانگی از اینجا اقدام کنید

###


منبع: lgnewsroom.com | جدیترین تلوزیون‌های ال‌جی مبتنی بر هوش‌ مصنوعی و نوآوری‌های شنیداری

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 35 = 36