تلوزیون‌های هوشمند سامسونگ فیلم‌ها و نمایش‌های تلوزیونی iTunes را ارائه خواهند داد

Samsung Smart TVs to Launch iTunes Movies & TV Shows and Support AirPlay 2 Beginning Spring 2019

0 956

با شروع بهار ۲۰۱۹ تلوزیون‌های هوشمند سامسونگ فیلم‌ها و نمایش‌های تلوزیونی iTunes را ارائه خواهند داد و پشتیبانی از Airplay2 را آغاز می‌کنند.

 

سئول، کره – ۶ ژانویه ۲۰۱۹ – شرکت سامسونگ اعلام کرده ‌است که با شروع بهار فیلم‌ها و نمایش‌های تلوزیونی iTunes و پشتیبانی از Airplay2 اپل را در تلوزیون‌های هوشمند مدل ۲۰۱۹ سامسونگ ارائه خواهد داد. پشتیبانی از تلوزیون‌های هوشمند ۲۰۱۸ از طریق بروزرسانی سیستم‌عامل میسر می‌باشد. در این صنعت ابتدا، اپلیکیشن جدید فیلم‌ها و نمایش‌های تلوزیونی iTunes تنها در تلوزیون‌های هوشمند سامسونگ در بیش از ۱۰۰ کشور جهان اجرا می‌شود. پشتیبانی Airplay2 در ۱۹۰ کشور جهان در تلوزیون‌های هوشمند سامسونگ در دسترس خواهد بود.

تلوزیون‌های هوشمند سامسونگ فیلم‌ها و نمایش‌های تلوزیونی iTunes را ارائه خواهند داد

با اپلیکیشن جدید مربوط به فیلم‌ها و نمایش‌های تلوزیونی iTunes، مشتریان سامسونگ قادر به مراجعه به کتابخانه iTunes و جستجو در فروشگاه آن می‌باشند و در نهایت از میان صد‌ها هزار فیلم و اپیزود که شامل بزرگترین فیلم‌های منتخب ۴k HDR می‌باشد، خرید یا اجاره می‌کنند. فیلم‌ها و نمایش‌های تلوزیونی iTunes به صورت یکپارچه با خدمات تلوزیون هوشمند سامسونگ مانند  Universal Guide (راهنمای‌جهانی)،Bixby جدید و Search (جستجو) همکاری خواهند کرد تا یک تجربه متفاوت در پلتفرم سامسونگ ایجاد کنند.

 

پشتیبانی Airplay2

با پشتیبانی Airplay2، مشتریان سامسونگ قادر هستند تا بدون زحمت فیلم‌ها، عکس‌ها، موسیقی، پادکست‌ها و موارد دیگر را از طریق دستگاه‌های اپل به طور مستقیم در تلوزیون‌های هوشمند سامسونگ از جمله تلوزیون‌های ۴K QLED و ۸K ،Frame وSerif  lifestyle و همچنین دیگر مدل‌های تلوزیون HD و UHD سامسونگ پخش کنند.

تلوزیون هوشمند سامسونگ، به عنوان رهبر جهانی تلوزیون‌ها به مدت ۱۳ سال به یکی از بزرگترین سیستم‌عامل‌های سرگرمی موجود در بازار تبدیل شده‌است.

تلوزیون‌های ال‌جی با شروع این هفته بروز‌رسانی NVIDIA G-SYNC را دریافت می‌کنند. را در اینجا بخوانید!

وون جین لی، معاون رئیس مشاغل خدمات نمایش تصویری سامسونگ می‌گوید: “ما به همکاری با رهبران برتر صنعت با هدف ارائه گسترده‌ترین طیف خدمات محتوا به پلتفرم‌های تلوزیون‌های هوشمند سامسونگ افتخار می‌کنیم.” “افزودن محتوا، ارزش و افزایش عملکرد به پلتفرم‌های سامسونگ و مشتریان اپل از طریق iTunes و Airplay برای همه ایده‌آل است.”

تلوزیون‌های هوشمند سامسونگ فیلم‌ها و نمایش‌های تلوزیونی iTunes را ارائه خواهند داد

ادی کو، معاون ارشد نرم‌افزار و خدمات اینترنت اپل احضار داشت: “ما مشتاقانه منتظر هستیم تا از طریق تلوزیون‌های هوشمند سامسونگ، تجربه iTunes و Airplay2 را برای مشتریان بیشتری در سراسر جهان به ارمغان بیاوریم؛ بنابراین کاربران آیفون، آیپد و مک راه دیگری برای لذت بردن از محتوا مورد علاقه خود روی بزرگترین صفحه‌نمایش در خانه خود دارند.


منبع: news.samsung.com |  تلوزیون‌های هوشمند سامسونگ فیلم‌ها و نمایش‌های تلوزیونی iTunes را ارائه خواهند داد

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + 2 =