تلوزیون‌های ال‌جی با شروع این هفته بروز‌رسانی NVIDIA G-SYNC را دریافت می‌کنند

LG OLED TVS TO RECEIVE NVIDIA G-SYNC UPGRADE STARTING THIS WEEK

0 1,358

تلوزیون‌های ال‌جی با شروع این هفته بروز‌رسانی NVIDIA G-SYNC را دریافت می‌کنند

 

اولین تلوزیون‌های دارای فناوری پیشرفته NVIDIA، بازی‌های رایانه‌ای را به سطح جدیدی می‌رسانند.

سئول، یک نوامبر ۲۰۱۹ – مدل‌های فعلی تلوزیون‌های OLED ال‌جی با شروع هفته سال جاری سیستم‌عاملی را بروزرسانی می‌کنند که گیم‌پلی (Gameplay) فوق‌العاده‌ای را از طریق فناوری سازگار NVIDIA G-SYNC فراهم می‌کند.

سیستم‌عامل سازگار NVIDIA G-SYNC

سیستم‌عامل سازگار NVIDIA G-SYNC در تلوزیون‌ OLED 2019 ال‌جی مدل‌‌های E9 (55 اینچ و ۶۵) ، C9 (اینچ ۵۵و۷۷,۶۵) و همچنین B9 (55 Iches و ۶۵) در دسترس خواهند بود و برای اولین بار پیش از پایان سال در بخش‌هایی از آمریکای شمالی و به دنبال آن بازارهایی در اروپا، آسیا، آمریکای لاتین، آفریقا، خاورمیانه و سایر مناطق به مشتریان ال‌جی عرضه خواهند شد.

تلوزیون‌های ال‌جی با شروع این هفته بروز‌رسانی NVIDIA G-SYNC را دریافت می‌کنند

با پشتیبانی سیستم‌عامل سازگار G-SYNC، تلوزیون‌های تحسین‌شده OLED ال‌جی بی‌نظیرترین و بدون ‌‌اشکال‌ترین تجربه بازی را بدون لرزش، گسستگی و یا پرش تصویر روی نمایشگرهای معمولی ارائه می‌دهند. گیمرها (gamers)، تلوزیون‌های OLED ال‌جی را به دلیل کیفیت استثنایی، تاخیر ورودی پایین (Low input lag) و زمان پاسخگویی فوق‌العاده سریع تایید کرده‌اند. افزودن پشتیبانی سازگار G-SYNC، به گیمرها با GetForce RTX 20-Series یا GTX 16-Series GPUs اجازه می‌دهد تا کاملا از حداکثر پاسخگویی و تصاویر بهینه‌شده در تلوزیون‌های بزرگ OLED ال‌جی از ۵۵ تا ۷۵ اینچ لذت ببرند.

LG CINEBEAM 4K  کیفیت تصویر بالا و تهسیلات هوشمند را برای اروپایی‌ها به ارمغان می‌آورد. را در اینجا بخوانید!

سم کیم، معاون ارشد بخش برنامه‌ریزی محصول شرکت سرگرمی خانگی ال‌جی گفت: “به عنوان اولین تلوزیون‌هایی که پشتیبانی سازگار NVIDIA G-SYNC را در صنعت ارائه می‌دهند، ال‌جی بار دیگر تعهد خود را در ارائه پیشرفته‌ترین بازی‌ها نشان می‌دهد”. “مشارکت ما با NVIDIA، نام تجاری برتر سخت‌افزار بازی جهان به تلوزیون‌های OLED 2019 ال‌جی کمک می‌کند تا استاندارد جدیدی را در عملکرد بازی‌ها تنظیم کند.”

تلوزیون‌های ال‌جی با شروع این هفته بروز‌رسانی NVIDIA G-SYNC را دریافت می‌کنند

###

تاریخ انتشار سیستم‌عامل در هر منطقه متفاوت خواهد بود. مشتریان ال‌جی می‌توانند با مراجعه به سایت www.LG.com در کشورهای مربوطه و دانلود آخرین نسخه نرم‌افزار موجود در سایت پشتیبانی، تلوزیون‌های سازگار خود را به صورت دستی ‌بروز‌رسانی کنند.

 

منبع: lgnewsroom.com | LG OLED TVS TO RECEIVE NVIDIA G-SYNC تلوزیون‌های ال‌جی با شروع این هفته بروز‌رسانی NVIDIA G-SYNC را دریافت می‌کنند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

− 2 = 5