اولین‌ها در بازار توسط ال‌جی

[BEYOND NEWS] FIRST TO MARKET: A TRADITION OF INNOVATION

0 924

اولین‌ها در بازار: سنت نوآوری‌ ال‌جی

اولین بودن در معرفی خدمتی جدید به جهان، دستاوردی ارزشمند است، که می‌توان برای آن جشن گرفت.

 

اولین‌ها در بازار توسط ال‌جی

ایجاد یک محصول یا فناوری که هرگز دیده نشده، نیازمند ویژگی‌هایی مانند نوآوری و همچنین سخت‌کوشی و عزم می‌باشد. در یک صنعت مانند صنعت لوازم الکترونیکی مصرفی، بسیاری از رقبای جهانی در پی آن هستند که با ارائه محصولات و فناوری‌های جدید، به اولین‌های بازار در این حوزه تبدیل شوند، توانایی معرفی نوآوری‌های جدید و بی‌نظیر پیش از هر شرکت دیگری، بسیار دشوار است. و توانایی انجام هر ساله و تکرار ارائه اولین‌ها، یک شاهکار نادر و استثنایی است.

یخچال‌های Family Hub دارای ویژگی‌های هوش‌مصنوعی جدید را در اینجا بخوانید!

ارائه اولین‌ها همان ویژگی است که ال‌جی آن را دارا می‌باشد.

اولین‌ها در بازار توسط ال‌جی

ال‌جی معرفی اولین‌ها را در نمایشگاه‌های صنعت، به یک سنت و روش تبدیل نموده است. نوآوری‌هایی که ال‌جی در نمایشگاه‌های IFA و CES در برلین رونمایی نموده، به خانه مشتریان راه پیدا کرده‌اند تا زندگی آن‌ها را بهتر سازند. اکنون با وارد شدن به دهه جدید، به برخی از لوازم‌خانگی که ال‌جی طی ده سال اخیر عرضه نموده، نگاهی می‌اندازیم.

 

ماشین لباسشویی AI DD ال‌جی

اولین‌ها در بازار توسط ال‌جی

ماشین لباسشویی AI DD ال‌جی که در اوایل ماه جاری در CES 2020 معرفی شد، نشان‌دهنده ۲۰ سال ارتقا و اصلاحات به موتور پیشرو Direct Drive است، این ماشین لباسشویی جزو اولین‌های صنعت است که توانایی به کار‌گیری از هوش‌مصنوعی در عملکرد خود را دارا می‌باشد. ماشین لباسشویی با قابلیت هوش‌مصنوعی می‌تواند حجم و وزن هر دفعه شستشو را تشخیص دهد و پارچه‌های مختلف متشکل هر دفعه شستشو را شناسایی کند تا چرخه شستشوی بهینه را برای اطمینان از بهترین نتایج تعیین کند.

یخچال و فریزر‌های ال‌جی InstaView

اولین‌ها در بازار توسط ال‌جی

یکی دیگر از اولین‌های معرفی شده در نمایشگاه CES 2020، یخچال و فریزر‌های ال‌جی InstaView با Craft Ice است که یخ‌های کروی شکل تولید می‌کنند. Craft Ice ال‌جی با وجود یخ‌های کروی شکلی که دیرتر از یخ‌های مکعب شکل ذوب می‌شوند، موجب شده تا طعم نوشیدنی‌ها به مدت طولانی‌تری حفظ شود و شما را به یک متصدی نوشیدنی تبدیل می‌کند.

HomeBrew ال‌جی

اولین‌ها در بازار توسط ال‌جی

 HomeBrew ال‌جی، اولین سازنده مبتنی بر کپسول maker Craft beer، روند تولید خانه را اصلاح می‌کند و نوشیدنی دلپذیر و تسکین دهنده تشنگی را تولید می‌کند. این سیستم، برنده یکی از جایزه‌های نوآوری در نمایشگاه CES 2020 شده و از یک الگوریتم تخمین زده شده برای تخمیر استفاده می‌کند و راحتی بی‌نظیری را در نظافت خود ارائه می‌دهد.

اولین‌ها در بازار توسط ال‌جی

مورد دیگر اولین‌ها در فناوری یخچال‌و‌فریزرها، ویژگی InstaView Door in Door است که ابتدا در یخچال‌های Signature ال‌جی سال ۲۰۱۶ اضافه شد. با ضربه‌زدن روی شیشه ، پنجره بیرونی یخچال و یا در مواردی اجاق‌گاز شفاف می‌شود تا کاربران بتوانند فضای داخلی یخچال و اجاق را بدون هدر‌رفت سرما و یا گرما مشاهده کنند.

اولین‌ها در بازار توسط ال‌جی

در سال ۲۰۱۵ ال‌جی از محصولات جدید نوآورانه در گروه ماشین لباسشویی رونمایی کرد. سیستم انقلابی Twin Wash ماشین لباسشویی Front-loading، امکان شستشو دو دفعه جداگانه را به طور همزمان فراهم می‌کند. با وجود mini ماشین لباسشویی، مدت زمان چرخه شستشو از طریق حجم بارهای کمتر، کاهش پیدا می‌کند.

اولین‌ها در بازار توسط ال‌جی

Styler ال‌جی از زمان ظهور در سال ۲۰۱۱ تا کنون همچنان جزو وسایل و لوازم خانگی بی‌نظیر است. هنگامی که نوبت به لباس‌هایی می‌رسد که باید خشک و تمیز باشند، این سیستم مدیریت پوشاک با استفاده از TrueSteam به جای استفاده از آب برای استریل کردن و طراوت لباس یا برای از بین بردن چروک لباس‌ها و بوی ناخوشایند، همچنان به اثربخشی و راحتی در صنعت ادامه می دهد.

ال‌جی (انجام کاری برای اولین بار) را به یک سنت تبدیل کرده است و هرگز جستجو برای روش‌های جدید به منظور بهبود زندگی را متوقف نخواهد کرد، با قسمت دوم معرفی‌های اولین‌ها در ارتباط باشید، قسمت دوم بر فناوری‌های صوتی و صفحه نمایش تمرکز خواهد کرد.


منبع: lgnewsroom.com | اولین‌ها در بازار توسط ال‌جی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

60 − = 57