ال ‌جی ماشین‌ لباسشویی های مبتنی بر هوش ‌مصنوعی را رونمایی کرد

LG INTRODUCES NEXT GENERATION OF LAUNDRY WITH NEW AI-POWERED WASHER

0 1,275

ال‌ جی ماشین‌ لباسشویی های مبتنی بر هوش ‌مصنوعی را رونمایی کرد

 

ماشین‌های لباسشویی، ابداعات تحسین شده در CES هستند که هوش مصنوعی و مراقبت پیشرفته از بافت پارچه را به منظور ارائه سرعت، راحتی و عملکرد بی‌نظیر گسترش دادند.

لاس‌وگاس ۷ ژانویه ۲۰۲۰ – در نمایشگاه CES، شرکت ال‌جی از جدیدترین نوآوری‌های خود در صنعت شستشو پرده برداشت، این شرکت با به کارگیری هوش‌مصنوعی توانسته شستشویی دقیق به منظور دست یافتن به نتایج مد نظر بدون هیچگونه خطایی را ارائه دهد. ماشین لباسشویی جدیدLG ThinQ Front-Load، برنده جایزه نوآوری coveted ces 2020، دارای یک موتور مبتنی بر هوش مصنوعی (AI DD) و خدمات مراقبت‌های ویژه این شرکت  Proactiveاست.

ماشین لباسشویی AI DD

ماشین لباسشویی AI DD براساس ۲۰ سال پیشرفت در موتور بی‌نظیر Direct Drive ساخته شده است که هم اثربخشی و هم کارایی دارد. ماشین لباسشویی جدید نه تنها حجم و وزن تک تک دفعات شستشو را تشخیص می‌دهد بلکه، از هوش‌مصنوعی و سنسورهای پیشرفته نیز برای شناسایی انواع پارچه در هر بار شستشو استفاده می‌کند. ماشین لباسشویی با استفاده از فناوری یادگیری عمیق، این اطلاعات را با بیش از ۲۰ هزار نقطه داده مربوط به کارایی ماشین لباسشویی مقایسه کرده تا تنظیمات بهینه چرخه شستشو را برای دستیابی به بهترین نتیجه، بهبود شستشو و افزایش ۱۵ درصدی عمر پوشاک برنامه‌ریزی کند.

هوشمندترین ماشین لباسشویی ال‌جی قادر است ترکیب یک تی‌شرت و شلوار (با بافت، ظرافت و سایر ترکیبات پارچه‌ای متفاوت) را تشخیص دهد و چرخه شستشو را به گونه‌ای برنامه ریزی کند که از حرکات، دما و زمان ویژه برای شستشو مطلوب استفاده کند. ویژگی جدید کاربر پسند ال‌جی ezDispense  مقدار مصرف مواد شوینده را حدس می‌زند این ویژگی توسط افزودن خودکار مقدار دقیق مواد شوینده مایع و نرم کننده برای هر دفعه شستشو در زمان‌های بهینه در طول چرخه شستشو امکان پذیر است تا نتایج بهتری بدست آید و هنگام خشک کردن، ویژگی جدید Smart Paring  ال‌جی به طور خودکار تنظیمات مطلوب خشک کن را برای هر دفعه شستشو مستقیما به خشک‌کن سازگار ال‌جی ارسال می‌کند تا بهترین نتیجه را بگیرد.

ال‌جی از فناوری AIR FRY و KNOCK ON اینستاویو برای اجاق‌ گازهای متصل، رونمایی کرد. را در اینجا بخوانید!

کنترل از طریق اپلیکیشن موبایل ThinQ

ماشین لباسشویی هوشمند همچنین می‌تواند از طریق اپلیکیشن موبایل ThinQ ال‌جی با آمازون الکسا ارتباط برقرار کند تا درصورت کم بودن مقدار شوینده هشدارهایی را به کاربر ارسال کند. مشتریان می‌توانند از طریق اپلیکیشن نامبرده، Amazon Dash Replenishment را قادر سازند تا به طور خودکار میزان مواد مصرفی از پیش تعیین شده مانند مواد شوینده و نرم کننده پارچه را تنظیم کند و به آن‌ها تحویل داده شود.

برای افزایش بیشتر تجربه شستشو، ماشین لباسشویی AI DD از Proactive Customer Care پشتیبانی می‌کند – یک راه‌حل خدمات هوشمند مشتریان که به منظور رسیدن به آرامش خاطر و افزایش رضایت مشتری همراه با بهبود عملکرد محصول و طول عمر، از پیشرفته‌ترین هوش مصنوعی بهره می‌برد. این سرویس می‌تواند بلافاصله کاربران را نسبت به مشکلات احتمالی قبل از رخ دادن ، آگاه سازد. در صورت لزوم تعمیرات را تسریع کند و نکات مفیدی را درباره‌ی تعمیر و نگهداری ارائه دهد تا لوازم ال‌جی بهترین عملکرد خود را عرضه دهند.

ال‌جی ماشین‌های لباسشویی مبتنی بر هوش‌مصنوعی را رونمایی کرد

علاوه بر ویژگی ‌های مبتنی بر هوش مصنوعی، ماشین لباسشویی جدید ال ‌جی ویژگی‌ های مناسب دیگری را ارائه می‌دهند که به صرفه جویی در زمان کاربران و ارائه عملکرد برتر کمک می ‌کند :
  • ماشین لباسشویی TurboWash 360 از فواره‌های قدرتمند برای احاطه کردن لباس از در زاویای مختلف استفاده می‌کند، بنابراین مواد شوینده می‌توانند برای تمیز کردن کامل (حتی برای شستشو لباس‌های زیاد) در کمتر از ۳۰ دقیقه به اعماق پارچه نفوذ کنند.
  • اسپری ۳D Multi به طور همزمان فواره‌های آب را در پنج جهت مختلف شلیک می‌کند تا به سرعت لکه‌های سخت را از بین ببرند.
  • TwinWash ماشین لباسشویی دو قلو دارای دو ماشین شستشو زمان را صرفه‌جویی می‌کند. می توانیم بارهای کوچک را در قسمت پایین ماشین لباسشویی متراکم SideKick ال‌جی بشوریم در حالیکه برای بارهای بزرگتر از قسمت بالا استفاده کنیم.

دن سونگ، رئیس شرکت لوازم خانگی ال‌جی و راه‌حل Air احضار داشت: ” با استفاده از فناوری نوین شستشو و اپلیکیشن خدمات به مشتریان مبتنی به هوش‌مصنوعی، ما یقین داریم ماشین‌های لباسشویی AI DD از همه انتظارات مشتریان فراتر روند. این ماشین‌های لباسشویی معیار جدیدی را برای راحتی با ظرفیت بیشتر و تجربه شستشوهای اختصاصی خود تعیین کرده‌اند. “

بعد از نمایشگاه CES ، ماشین لباسشویی با ظرفیت بزرگ Front-Loading ال‌جی در نیمه اول سال در آمریکای شمالی به بازار عرضه می‌شود و به دنبال آن به بازارهای دیگر راه پیدا می‌کند.

شما می‌توانید ماشین لباسشویی جدید AI DD و موارد دیگر را در غرفه ال‌جی (#۱۱۱۰۰، مرکز سالن، مرکز همایش‌های لاس‌وگاس) در نمایشگاه CES 2020 از ۷ تا ۱۰ ژانویه را مشاهده کنید. سایر اطلاعیه‌های بی‌نظیر CES ال‌جی را در شبکه‌های اجتماعی با #LGCES2020 دنبال کنید.

براساس آزمایش مستقل توسط Intertek با مقایسه مدل‌های WM4500HBA و WM3900HWA در چرخه عادی ۳٫۵ کیلوگرم لباس نتایج ممکن است باتوجه به ترکیب بار و عوامل محیطی متفاوت باشد.


منبع: lgnewsroom.com | ال‌جی ماشین‌های لباسشویی مبتنی بر هوش‌مصنوعی را رونمایی کرد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + 1 =