ال‌جی اقدام به گسترش جهانی خط تولید تلوزیون‌های ۲۰۱۹ خود کرد

0 834

ال‌جی اقدام به گسترش جهانی خط تولید تلوزیون‌های ۲۰۱۹ خود کرد.

 

تلوزیون‌های جدید OLED ال‌جی با فناوری یادگیری عمیق، رهبری تلوزیون‌های Premium شرکت را ارتقا می‌دهد.

ال‌جی اقدام به گسترش جهانی خط تولید تلوزیون‌های 2019 خود کرد

سئول، ۶ مارس ۲۰۱۹ – امروز شرکت ال‌جی اعلام کرد که خط تولید تلوزیون‌های Premium سال ۲۰۱۹ خود که شامل تلوزیون‌های پیشرفته OLED و NanoCell می‌شود، این هفته آغاز به کار می‌کنند. امسال مدل‌های OLED ال‌جی، بیست درصد از تلوزیون‌های سطح بالا portfolio را تشکیل می‌دهند و با توجه به تقاضا روز‌افزون انتظار می‌رود، تلوزیون‌های OLED  به ۳٫۶ میلیون دستگاه تا آخر امسال، ۷ میلیون دستگاه در سال ۲۰۲۰ و ۱۰ میلیون دستگاه در ۲۰۲۱ برسند؛ به همین ترتیب، انتظار می‌رود ال‌جی رهبری خود را در بخش تلوزیون‌های Premium گسترش دهد. مشتریان در آمریکا و کره جنوبی اولین افرادی هستند که می‌توانند تلوزیون‌های ۲۰۱۹ ال‌جی را با خود به خانه ببرند و پس از آن، این تلوزیون‌ها در بازار های کلیدی آسیا، اروپا و آمریکای جنوبی در دسترس خواهند بود. قیمت و تاریخ دسترسی به این تلوزیون‌ها در هر منطقه به طور جداگانه اعلام خواهد شد.

با تشکر از نسل دوم پیشرفته پردازنده هوشمند a(Alpha) 9 Gen 2 و فناوری یادگیری عمیق؛ امسال تلوزیون‌های OLED و NanoCell LCD شامل نمایشگرها در طیف اندازه گسترده‌تر تا ۸۶ اینچ، تصویر و کیفیت به‌روز‌شده هوش مصنوعی را ارائه می‌دهند. تلوزیون‌های جدید ال‌جی برای پشتیبانی از Apple Airplay 2 و Apple HomeKit با هدف پخش آسان محتوای ویدیویی و صوتی و اتصال به محصولات خانگی هوشمند اپل، اواسط سال میلادی بروز‌رسانی می‌شوند.

پشتیبانی تلوزیون‌های ال‌جی از Amazon Alexa

همچنین انتظار می‌رود، صاحبان تلوزیون‌های ال‌جی ۲۰۱۹ یک بروز رسانی سیستم عامل را دریافت کنند که پشتیبانی Amazon Alexa را برای تکمیل دستیار گوگل، اضافه کند و در نتیجه ال‌جی را به تنها برند تلوزیون برای پشتیبانی از هر دو سیستم عامل پیشرو و مبتنی بر هوش مصنوعی بدون نیاز به سخت‌افزار اضافی تبدیل کرده است.

THINQ عرضه شده ال‌جی، مدیریت خانه هوشمند برای زندگی بهتر را توسعه می‌دهد و آن را آسان می‌‌کند. را در اینجا بخوانید!

پردازنده a9 Gen2 در سری تلوزیون‌های OLED W، E و C ال‌جی با فناوری یادگیری عمیق، کیفیت تصویر و صدا را ارتقا می‌دهد و دسترسی به یک پایگاه داده گسترده از اطلاعات بصری را افزایش می‌دهد. این ویژگی به پردازنده اجازه می‌دهد تا با شناخت منبع و اجرای بهترین الگوریتم، تصاویر را بهینه کند تا بتواند تصویر خیره‌کننده‌ای واقعی را به نمایش بگذارد. این پردازنده همچنین برای دسترسی به سطح بهینه از روشنایی صفحه، شرایط محیط را تجزیه و تحلیل می‌کند.

خط تولید سرگرمی خانگی ۲۰۱۹ ال‌جی توسط صنعت پیشرو تلوزیون‌های OLED در اندازه‌های صفحه نمایش مختلف شامل W9 مدل (۷۷/۶۵W9)، E9 مدل (۶۵/۵۵E9)، C9 مدل   (۷۷/۶۵/۵۵C9)، B9 مدل (۶۵/۵۵B9) رهبری می‌شوند. اولین تلوزیون‌های ۸K OLED مدل (۸۸Z9) در جهان رتبه تلوزیونهای Premium portfolio را افزایش می‌دهد، در حالیکه؛ تلوزیون‌های NanoCell، پیشرفته‌ترین تلوزیون‌های LED این شرکت کیفیت تصویر درخشان، تصاویر متحرک، رنگ‌های دقیق و زاویه دید گسترده‌تر را در یک پکیج شفاف با حاشیه بسیار نازک و با ویژگی صفحه نمایش‌های بزرگتر نسبت به سال‌های قبل ارائه می‌دهد.

مدل‌های NanoCell و OLED 2019 که HDMI 2.1 را پشتیبانی می‌کنند، مشاهده محتوا ۴K با سرعت ۱۲۰ فریم در ثانیه، ارائه فریم بالا ۴K(4K HFR)، تاخیر کم اتوماتیک، سرعت نرخ بروز‌رسانی و کانال برگشت صوتی پیشرفته را امکان پذیر می کنند.

ال‌جی اقدام به گسترش جهانی خط تولید تلوزیون‌های 2019 خود کرد

علاوه بر همه‌ی موارد گفته شده، تلوزیون‌های ۲۰۱۹ ال‌جی به صورت هوشمندانه محتوای سازگار با Dolby Vision را تنظیم می‌کنند تا تجربه برجسته HDR را حتی در شرایط بسیار روشن تضمین کنند. a2 Gen2 همچنین صدای مطابق با نوع محتوا را تنظیم کرده و موجب می‌شود تا دیالوگ‌های فیلم و تلوزیون قابل فهم‌تر و صدا در موسیقی‌ها صریح و واضح‌تر شود.

در حالیکه هوش مصنوعی می‌تواند تنظیمات صوتی را براساس محیط ایده‌آل تنظیم کند، کاربران همچنین می‌توانند در صورت تمایل تنظیمات را دستی انجام دهند. تلوزیون‌های flagship ال‌جی بار دیگر از Dolby Vision برای تجربه برجسته HDR و Dolby Atmos برای ارائه صدای واقعی و همه‌جانبه بهره می‌برند.

دامنه تلوزیون‌های NanoCell ال‌جی برای سال ۲۰۱۹ شامل چهارده مدل با قابلیت هوش مصنوعی است، که در اندازه‌های مختلف از ۴۹ تا ۸۶ اینچ در دسترس است. دیگر تلوزیون‌های ال‌جی در این خط تولید برای امسال شامل تلوزیون ۸K OLED مدل  (۸۸Z9) و یک نوع تلوزیون تاشو SIGNATURE OLED R مدل (۶۵R9) می‌باشد که اوایل امسال موجب غافلگیری تماشاگران را در نمایشگاه CES شدند.

برایان کوئن، رئیس شرکت ارتباطات سیار و سرگرمی‌های خانگی گفته است: ” همانطور که به وضوح از خط تولید Premium 2019 مشخص است، ال‌جی به گسترش مرزهای نوآوری‌های فنی تلوزیون‌ها ادامه می‌دهد.” “فناوری‌های پیشرفته هوش مصنوعی ال‌جی برای بهبود تصویر و صدا، تجربه مشاهده را غنی و گسترده می‌کنند. “


منبع: lgnewsroom.com | ال‌جی اقدام به گسترش جهانی خط تولید تلوزیون‌های ۲۰۱۹ خود کرد

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

24 + = 28